Скільки українці платитимуть за газ у січні: названі тарифи

Читать на русском

Стало відомо, за якими тарифами на газ українці заплатять за січень

Читать на русском
Чи зміняться в Україні тарифи на блакитне паливо
Платіжки за комунальні послуги

Стало відомо, за якими тарифами на газ українці заплатять за січень

В Україні діє мораторій на збільшення тарифів на низку комунальних послуг. Зокрема, це стосується цін на блакитне паливо для населення. Стало відомо, за якими тарифами громадяни платитимуть за газ у січні. 

Як передає ГазПравда, більшість українців є клієнтами компанії Нафтогаз. Там діє фіксований тариф у розмірі 7,96 гривні за кубічний метр газу. При споживанні 9,9 кубометра, що є соціальною нормою на три особи) додатково потрібно буде заплатити 78,8 гривні. При цьому варто враховувати, що є також оплата доставки газу: вона в різних регіонах коштує по-різному.  

У інших постачальників ціни на блакитне паливо відрізняються. Адже в Україні немає єдиного тарифу на газ. Зазначається, що в інших постачальників тарифи коливаються від 7,7 до 9,99 гривні за кубічний метр. Тарифи станом на січень лишаються такими:

  • "ЕРУ Людям" виставив –  7,7 гривні за кубометр;
  • "Енерджі трейд груп" – 7,799 гривні за кубометр;
  • "Тернопільоблгаз збут" – 7,96 гривні за кубометр;
  • "Прикарпатенерготрейд" – 7,98 гривні за кубометр;
  • "Полтавагаз збут" – 7,99 гривні за кубометр;
  • "Галнафтогаз" ПП "Окко контракт" – 7,99 гривні за кубометр;
  • "Львівенергозбут" – 8,2 гривні за кубометр;
  • "Київські енергетичні послуги" (YASNO) – 8,46 гривні за кубометр;
  • "Дніпровські енергетичні послуги" (YASNO) – 8,46 гривні за кубометр;
  • "Асканія енерджі" - 9,95 гривні за кубометр;
  • "Ритейл Сервіс" ТМ "СвітлоГаз" – 9,99 гривні за кубометр.
Фото: ГазПравда
Фото: ГазПравда

Чи збільшать тарифи на газ?

Раніше голова правління Нафтогаз Олексій Чернишов заявляв про те, що зиму Україна переживе з регульованими цінами на блакитне паливо. Він підкреслив, що ціни не збільшуються як для населення, так і для підприємств теплокомуненерго. При цьому Олексій Чернишов підкреслив, що ми вже маємо дбати про питання, які стосуються все ж таки ринку енергії та впровадження ринкових механізмів.   

"Війна, безумовно, є обмеженням для того, щоб запроваджувати такі речі. Ми не можемо запроваджувати ринок до моменту, коли ми не подбали про кожного громадянина, до моменту, коли ми не захистили ті верстви населення, які цього потребують. Тільки тоді маємо можливість включати ці механізми. Тому я б не сказав, що тільки війна є обмеженням. Обмеженнями є й інші речі… захист тих наших споживачів, які потребують підтримки", - зауважив голова правління Нафтогаз. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.