Telegram запускає нову валюту на блокчейні TON: навіщо і коли старт

Telegram запускає нову валюту на блокчейні TON, причина в Apple

На блокчейні TON з'явиться новий цифровий актив
Telegram

Стало відомо, що Telegram запускає новий цифровий актив на блокчейні TON. Це буде внутрішня валюта Telegram Stars. Її запроваджують для того, щоб можна було оплачувати цифрові товари в ботах та додатках. 

Очікується, що месенджер перейде на новий спосіб оплати вже з 12 червня 2024 року. Причиною називають тиск AppStore. Зазначається, що в компанії Apple повідомили, що Telegram, що порушує правила перевірки додатків 4.7 та 3.1.1, оскільки приймає платежі за цифрові товари та послуги безпосередньо від клієнтів, не покладаючись на механізм покупок у додатку Apple.     

Припускається, що саме через це Telegram вирішив запустити нову цифрову валюту. Це буде спосіб приймати платежі від клієнтів для розробників так, щоб це відповідало політиці App Store та Play Store.   

Водночас у мережі вже кажуть про ймовірні ризики. Наприклад, власники Telegram-ботів, за деякими даними, втратять близько 30% свого доходу. Це пов'язують з тим, що нібито цю комісію забере Apple, а сам Telegram зобов'яже всіх власників ботів перевести всі платежі в TON, що збільшить втрати ще більше.

У соцмережах попередили про розсилку фейкових NFT-номерів на гаманці TON     

Раніше в соціальних мережах попереджали про масову розсилку фейкових анонімних NFT-номерів на гаманці TON. Зазначається, що зловмисники намагаються заволодіти коштами користувачів. Аферисти  розсилають повідомлення з некоректним посиланням, яке дуже схоже на офіційне.   

Пояснюється, що в описі цього NFT вказали посилання, яке схоже на fragment.com. Однак у фейковому посиланні замість ".com" вказано ".link". Користувачів попередили про небезпеку: у випадку, якщо спробувати продати цю NFT на неоригінальному маркетплейсі можна втратити всі кошти з гаманця TON.   Слід підкреслити, що це стосується також і інших гаманців та активів. Тому експерти закликають користувачів не сприймати подібні повідомлення з номерами гаманців як удачу або подарунок. Варто реагувати на це як на потенційне шахрайство.   

Також нерідко зловмисники маскують фейкові посилання так, щоб вони виглядали як посилання відомих організацій, компаній тощо. Наприклад, зловмисники можуть замінити в оригінальному посиланні лише одну літеру, а неуважний користувач - не перевірить і перейде за посиланням, після чого "подарує" гроші зловмисникам. Саме тому не варто переходити за посиланням, яке надійшло від підозрілого користувача.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube