У чоловіка викрали SIM-картку Лайфселл та вимагають повернути борг у розмірі 86 214 гривень - що вирішив суд?

У чоловіка викрали SIM-картку Лайфселл та вимагають повернути борг у розмірі 86 214 гривень - що вирішив суд?

Читать на русском

Суд погодився з розрахунком заборгованості наданим ПриватБанком

Читать на русском
Лайфселл
У чоловіка викрали SIM-картку Лайфселл, кредитку та заволоділи коштами з його рахунку у розмірі 35 168 гривень, він неодноразово звертався до ПриватБанку щодо несанкціонованої операції

Суд погодився з розрахунком заборгованості наданим ПриватБанком

ПриватБанк виставив чоловіку заборгованість у розмірі 86 214 гривень. Виявилось, що у нього викрали картку та SIM-картку оператора "Лайфселл", котра являлася фінансовим телефоном його банківського рахунку. Також заволоділи коштами на загальну суму 35 168 гривень. Про це йдеться у рішенні Черкаського районного суду Черкаської області, опублікованому 23 вересня 2021 року.

ПриватБанк вимагає чоловіка повернути заборгованість за договором в розмірі 86 214 гривень. Він вказує, що у нього викрали картку та SIM-картку мобільного оператора "Лайфселл", котра являлася фінансовим телефоном до вказаного рахунку та заволоділи коштами на загальну суму 35 168 гривень.

"Заборгованість до стягнення заявлена банком становить 86 214 гривень, яка складається з 63 890 гривень - заборгованість за простроченим тілом кредиту; 22 324 гривень - заборгованість за відсотками нарахованими на прострочений кредит згідно зі ст. 625 ЦК України", - вказується у матеріалах справи. 

Рішення суду

Суд частково задовольнив позов ПриватБанку. З чоловіка на користь фінустанови стягнуть заборгованість за договором в сумі 63 890 гривень.

"Суд погоджується з розрахунком заборгованості наданим позивачем. Відповідачем не надано доказів на підтвердження належного виконання ним зобов'язань та спростування суми заборгованості перед позивачем, а тому вимоги в частині стягнення заборгованості за простроченим тілом кредиту в розмірі 63 890 гривень підлягають до задоволення", - наголосили у суді. 

У своєму інтерв'ю для видання "Економічна правда", Сергій Марченко, очільник Мінфіну, зазначив, що Сполученим Штатам зручніше та легше надавати Україні безпосередньо зброю, а не фінансову допомогу. Чому так? Можливо, тому що немає достатнього контролю над тим, як розпоряджаються цими коштами та куди вони йдуть. А чи відбувається контроль або аудит коштів, що безпосередньо витрачаються? Якщо так, то як це відбувається? Усі відповіді на ці запитання ви дізнаєтесь у нашому відео. Слідкуйте за оновленнями!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.