У Дії з'явиться Надія - помічниця на основі штучного інтелекту: що вона робитиме

Основними перевагами помічниці на основі штучного інтелекту в Дії будуть швидкість відповіді

Штучний інтелект у Дії
У Дії помічниця на основі штучного інтелекту допомагатиме контактному центру відповідати на звернення

У Дії штучний інтелект допомагатиме контактному центру відповідати на звернення. ШІ-помічницю зватимуть Надія. Це буде революційна технологія не тільки для України, а й для урядів усього світу. Про це 29 лютого повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

За його словами, це буде чатбот нового покоління, який допоможе розв’язати нескладну проблему.

"Нещодавно був черговий борд із командою Дії, обговорювали статуси проєктів. Одна з ідей, над якою працюємо, — помічник на основі штучного інтелекту, який допоможе контактному центру відповідати на звернення. Помічника зватимуть Надія. Хочемо використати для цього технологічне рішення від однієї з топових міжнародних компаній. Це буде чатбот нового покоління, який у чаті спілкуватиметься людяною мовою й допоможе розв’язати нескладну проблему. Його основними перевагами будуть швидкість відповіді та економія часу й ресурсів команди підтримки Дії", - розповів Федоров. 

Зараз якість відповідей AI-помічника влаштовує Федорова на 80%. Є проблеми зі швидкістю відповідей.

"Працюємо й над цим. Це буде революційна технологія не тільки для України, а й для урядів усього світу. Під час бета-тестування зможете навчити помічника якісніше відповідати на запити. Я впевнений, що штучний інтелект — це більше про можливості. Зараз відбуваються великі зміни в кожній сфері, у кожну сферу життя він інтегрується. Мінцифра продовжує працювати над законодавчим полем для ШІ та інтегрувати його в освіту", - наголосив Федоров. 

Штучний інтелект в Україні 

Україна - одна з лідерів Східної Європи за рівнем упровадження технологій штучного інтелекту в корпоративному секторі. Державна політика в цій сфері уже також започатковується. У грудні 2020 року Кабінет Міністрів України затвердив концепцію розвитку штучного інтелекту.

У 2020 році Україна посідала 57 місце серед 172 країн за індексом готовності уряду до впровадження штучного інтелекту (Government AI Readiness Index). Найвищу оцінку наша країна отримала за доступність та репрезентативність даних, що є результатом успішного впровадження політики відкритих даних. Алгоритми штучного інтелекту використовуються в Україні для роботи з відкритими даними судового реєстру, моніторингу стану довкілля та виявлення ризиків у публічних закупівлях.

Як правильно підготуватися до зустрічі з податковою інспекцією? Андрій Шабельников, відомий адвокат, поділиться корисними порадами щодо дій у ситуаціях коли податкова вже на порозі і пояснить, чому присутність юристів на кожному підприємстві є важливою складовою успішного ведення бізнесу. Приєднуйтесь до нашого відео, щоб отримати цінні відомості.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube