У сервісі ОщадPAY з'явився прийом платежів за допомогою QR-коду: який алгоритм дії

Голова правління Ощадбанку Сергій Наумов презентував нову послугу - у сервісі ОщадPAY запровадили прийом платежів за допомогою QR-коду

Ощадбанк
В Ощадбанку презентували новий сервіс

Протягом 2023 року за допомогою ОщадPAY було здійснено 2,5 мільйони трансакцій на загальну суму понад 2 млрд грн. Про це повідомив голова правління Ощадбанку Сергій Наумов.  28 лютого, він презентував нову послугу в застосунку.

Сергій Наумов заявив, що діджиталізація Ощадбанку не зупиняється.

«У сервісі ОщадPAY (касовому апараті у смартфоні) ми запровадили прийом платежів за допомогою QR-коду», - повідомив банкір.

Алгоритм роботи послуги такий:

  • торговець формує QR-код на оплату через ОщадPAY;
  • цей QR-код торговець надсилає клієнту в месенджер або ж клієнт сканує QR-код з телефону торговця;
  • за QR-кодом клієнт потрапляє на форму оплати та обирає зручний для себе вид оплати: введенням реквізитів картки або оплативши через Google Pay;
  • після оплати торговець надсилає чек у зручний для клієнта спосіб – у повідомленні чи на електронну пошту.

Наразі, більше 9 тисяч користувачів цього мобільного застосунку можуть проводити через власний смартфон безготівкові оплати з використанням безконтактних карток та гаманців Apple Pay та Google Pay.

ОщадPAY - застосунок для підприємців, який перетворює смартфон на POS-термінал без додаткового обладнання. Потрібен лише смартфон на Android (OC 8.0 та вище) з активованим NFC-модулем.

Для кого буде корисним:

  • вулична торгівля, ринки, торгові точки;
  • бізнес із власною кур'єрською доставкою;
  • фрілансери, майстри «на дому», таксисти;
  • візажисти, майстри манікюру, салони краси та косметологи;
  • нотаріуси, адвокати, страхові агенти;
  • торгівля на вуличних фестивалях і заходах.

Більше деталей про сервіс – за посиланням.

Останнім часом у ЗМІ часто згадують два ключові фактори у ракетних атаках росії: зростає використання точкових ударів замість масованих та оголошують про використання модернізованих ракет, зокрема Цирконів. Наталя Гуменюк розповість, як це впливає на ситуацію та чому росія обирає саме такі тактики. Приєднуйтеся до перегляду відео, щоб бути в курсі подій.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube