В Нацполіції триває набір на посади офіцерів Служби освітньої безпеки: що входить в їх обов’язки

Читать на русском

Уже майже 1 240 кандидатів подали анкети на вакансії офіцерів Служби освітньої безпеки

Читать на русском
Робота, поліція
В поліції є вакансії офіцерів Служби освітньої безпеки

Уже майже 1 240 кандидатів подали анкети на вакансії офіцерів Служби освітньої безпеки

До 30 червня триває набір на посади офіцерів Служби освітньої безпеки.
Перш ніж заступити на службу в навчальних закладах, вони пройдуть спеціальний відбір та курс фахової підготовки. Про це 27 травня повідомили в Нацполіції.

Офіцери СОБ будуть забезпечувати правопорядок у закладах середньої освіти, а також виконуватимуть наставницьку і просвітницьку функції.

«Конкурсний відбір на посади офіцерів Служби освітньої безпеки триває. Подати анкету можна на сайті Національної поліції України. Заявки приймаються до 30 червня 2024 року», - йдеться у повідомленні Нацполіції.

Зазначається, наразі уже майже 1 240 кандидатів подали анкети на вакансії офіцерів Служби освітньої безпеки.

За словами міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка, основою формування безпечного освітнього середовища має стати працівник поліції, який нестиме службу в навчальних закладах та відповідатиме за безпеку дітей. За його словами, фахівців відбиратимуть за конкурсом, вони пройдуть ретельну перевірку та медогляд. Далі - спеціалізоване навчання, щоб бути готовими до будь-яких викликів.

Соцмережа LinkedIn додає нові ШІ-функції пошуку роботи 

Соціальна мережа для пошуку і встановлення ділових контактів LinkedIn запускає нові функції на основі штучного інтелекту, які допоможуть користувачам скласти резюме та знайти роботу. Вони стануть доступними лише для власників преміум-акаунтів. 

Вказується, що користувачі зможуть вказувати чат-боту, на яку саме позиції, в якому місті та з якою зарплатою потрібно знайти роботу. Після цього штучний інтелект показуватиме всі вакансії, які підходять під запит користувача.

Бот також зможе переглянути резюме і надати персоналізовані пропозиції щодо його покращення для конкретної вакансії. Користувачі зможуть завантажити резюме, отримати відгук і вносити правки в інтерактивному режимі за допомогою штучного інтелекту. Також ШІ зможе писати супровідні листи компаніям при подачі резюме. Ці інструменти доповнять інші функції зі штучним інтелектом, які LinkedIn почав тестувати наприкінці минулого року, зокрема, можливість підсумовувати дописи зі стрічки LinkedIn.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.