В Опендатабот перевірка штрафів від ТЦК стала платною: де це можна зробити безплатно

Українська компанія Опендатабот зробила свій реєстр осіб, оштрафованих ТЦК, платним, за нього доведеться викласти 99 гривень

Штраф, ТЦК
Про штрафи від ТЦК можна дізнатися платно і безопалатно

Перевірити виконавче провадження за штрафом ТЦК можливо за допомогою сервісу «Опендатабот». Цю нову функцію сервіс запустив 10 липня. Наступного дня її зробили платною.  Проте, Інформатор нагадує, що на сайті Мін'юсту перевірити штраф можна абсолютно безкоштовно.

Для перевірки штрафу ТЦК на сайті «Опендатабот» особі необхідно ввести свої ПІБ і дату народження. За результатом перевірки особа отримає довідку про відсутність або наявність відкритих щодо неї виконавчих проваджень. На сайті відображатимуться штрафи, які особи можуть отримати за неявку у ТЦК, а також штрафи для осіб, які не оновили свої дані або не перебувають на військовому обліку. З 11 липня ця послуга стала платною і коштує 99 гривень.

В  Опендатабот перевірка штрафів від ТЦК стала платною: де це можна зробити безплатно 1

Як про штрафи від ТЦК  дізнатися онлайн на сайті Мін'юста

Якщо ТЦК наклав своєю постановою штраф на особу, яка ухиляється від військового обліку, і ця особа не поспішає добровільно його сплатити, це може загрожувати блокуванням рахунку та подальшим стягнення коштів і майна. Своєчасно дізнатися про штраф, який ТЦК бачить через реєстр “Оберіг” можна через Автоматизовану систему виконавчого провадження. 

Автоматизована система виконавчого провадження - це комп’ютерна програма, що забезпечує збирання, зберігання, облік, пошук, узагальнення, надання відомостей про виконавче провадження, формування Єдиного реєстру боржників та захист від несанкціонованого доступу.

Вільний та безоплатний доступ до інформації автоматизованої системи виконавчого провадження забезпечує Міністерство юстиції України на своєму офіційному веб-сайті за допомогою індивідуального ідентифікатора доступу. Інформація містить відомості і про час її розміщення. 

Пошук інформації через веб-сайт здійснюється за такими параметрами: 

  • прізвище, ім’я, по батькові
  • число, місяць, рік народження боржника - фізичної особи та прізвище, ім’я, по батькові (за його наявності) стягувача - фізичної особи
  • найменування, ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань для юридичної особи - боржника та стягувача
  • УНЗР стягувача - фізичної особи, боржника - фізичної особи (за наявності)
    номер виконавчого провадження.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube