Через Telegram-канал шахраї намагалися дискредитувати роботу Пенсійного фонду України
В Пенсійному фонді спробу дискредитації назвали невдалою. В установі закликали українців не шукати в опублікованій в Телеграм світлині прихованих сенсів. Про це ПФУ написали 28 березня на своєму офіційному порталі.
В Пенсіонному фонді, коментуючи появу в Телеграм світлини еротичного характеру, заявили, що діяльність ПФУ заслуговує на більш креативний підхід.
«Просимо не шукати в повідомленні, яке поширюється представниками окремих медіа, прихованих сенсів. Фонд в установленому порядку фінансує пенсійні та страхові виплати, житлові субсидії та пільги», - зауважили в ПФУ.
Там зазначили, що сьогодні Telegram не найбільш надійний канал інформування, але багато користувачів отримують інформацію саме з цього джерела.
«Водночас нагадуємо: якщо ви отримуєте інформацію про діяльність Пенсійного фонду України в Telegram, радимо перевіряти її достовірність на інших офіційних каналах Фонду», - наголосили в ПФУ.
Адреси офіційних каналів ПФУ:
У свою чергу висловило обурення на появу світлини Міністерство соціальної політики.
"Минулої ночі зловмисники отримали доступ до офіційного Телеграм-каналу Пенсійного фонду України і опублікували там сумнівну картинку. Хто б це не зробив, очевидно, що метою було дискредитувати Пенсійний фонд - установу, від ефективної роботи якої сьогодні напряму залежить добробут понад 10 мільйонів українців", - прокоментували інцидент в Мінсоцполітики.
Там вважають, що небезпека в тому, що замість світлини "це могла б бути дезінформація, яка ввела би в оману людей, спричинилася б до паніки чи до інших негативних наслідків".
"Тому нам не до сміху. Адже довіра до органів державної влади є критично важливою завжди, а насамперед - під час війни", - зауважили у відомстві.
В міністерстві додали, що посилюють увагу до кібербезпеки і продовжать робити все можливе, "щоби вчасно, зрозуміло і правдиво інформувати вас про важливі зміни у соціальній політиці".
Україна братиме участь в програмі ЄС щодо боротьби із шахрайством, сторони підписали угоду. Метою програми є захист фінансових інтересів Європейського Союзу шляхом підтримки зусиль у боротьбі з шахрайством і корупцією, що впливають на бюджет ЄС, підтримка взаємодії між адміністративними органами держав-членів ЄС, забезпечення належного виконання законодавства з митних та сільськогосподарських питань. Про це повідомили у Міністерстві фінансів України.
Угоду між Україною та Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС щодо боротьби із шахрайством 20 березня підписали очільники Мінфіну Сергій Марченко та Єврокомісар із питань бюджету та адміністрування Йоханнес Хан. Вона сприятиме:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.