Виробники біонічних протезів зможуть долучитись до Дія.City: чому це добре, пояснив Михайло Федоров

Компанії, які доєднаються до Дія.City, отримають сприятливі податкові умови та можливості залучати інвестиції

Кабмін, податок
Біонічні протези

Виробники біонічних протезів зможуть долучитись до Дія.City. Відповідну постанову ухвалили в уряді. Це прискорить розвиток індустрії, й біонічні протези стануть доступнішими для людей з ампутаціями. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Михайло Федоров зауважив, що компанії, які доєднаються до Дія.City, отримають сприятливі податкові умови та можливості залучати інвестиції.

«Зараз в Україні кількість людей з ампутаціями кінцівок може сягати 100 тисяч. Біонічні протези — це найкраще для них рішення, яке відновлює більшість функцій втраченої кінцівки. Зараз попит значно перевищує пропозицію, а резидентство в Дія.City дасть виробникам користуватись усіма можливостями простору для розвитку та масштабування. Стежте за новинами простору», - написав Федоров в своєму телеграм-каналі.

Що таке Дія.City

Дія.City — це спеціальний правовий режим, який діє для української IT-індустрії з 2022 року. Участь у ньому — добровільна. Українська компанія, яка відповідає переліку вимог, може стати резидентом «Дія.City». Натомість вона отримає певні пільгові умови для роботи, нову форму взаємодії з працівниками — гіг-контракти. Також режим вводить в Україні кілька понять англійського права, що стануть в нагоді компаніям, які залучають зовнішні інвестиції — договір опціону, convertible loan і тому подібне. 

Спеціальний правовий та податковий режим «Дія.City» запустився 8 лютого 2022 року. На час воєнного стану Мінцифри спростило критерії резидентства в правового простору «Дія.City»: компанії не позбавлятимуть статусу резидентів «Дія.City», навіть якщо вони не відповідатимуть критеріям: кількість співробітників, середня зарплата тощо. Також резидентам не потрібно подавати звіт про відповідність та незалежний аудиторський висновок до 1 січня року, наступного за мирним роком.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут . 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube