Зафіксовано масштабну кібератаку на один із дата-центрів, який використовує Нафтогаз
Днями "Нафтогаз" повідомив, що зафіксовано масштабну кібератаку на один із дата-центрів, який використовує компанія. Наразі вебсайти та кол-центр не працюють. Яким чином можна сплатити за газ в такому випадку?
В Нафтогазі, відповідаючи на скарги клієнтів в коментарі до повідомлення про атаку, нагадали про існуючі можливості сплатити рахунки за газ. В компанії порадили сплачувати рахунки за спожитий газ через каси банків чи поштових відділень за реквізитами компанії, а саме:
Отримувач: ТОВ Газопостачальна компанія "Нафтогаз України", ЄДРПОУ 40121452 п/р UA893004650000000260323012042 в АТ "Ощадбанк", м. Києва, МФО 300465.
«Для цього назвіть касиру свій особовий рахунок та суму для оплати. Цю інформацію можна знайти в останньому рахунку за спожитий газ», - зазначили в компанії.
Сплатити також можна в додатках банків за прямими реквізитами компанії.
«При сплаті рахунку онлайн в ручному режимі (за реквізитами) обов'язково переглядайте коректність вказаних даних, та номер особового рахунку в "Призначенні платежу", або у відповідному полі», - порадили в Нафтогазі.
В компанії пообіцяли додатково повідомити, коли наслідки атаки будуть ліквідовані.
В Україні діє мораторій на збільшення тарифів на низку комунальних послуг. Зокрема, йдеться про газ. Більшість українців є клієнтами "Нафтогаз": там діє тариф у розмірі 7,96 гривні. Водночас важливо зауважити, що вартість газу не зміниться щонайменше до 1 травня 2024 року.
Послугами Нафтогазу користуються близько 98% споживачів. Водночас 2% споживачів користуються послугами різних постачальників. Кожен постачальник – своя ціна. У деяких вона вища, ніж у "Нафтогазу", а в інших – нижча.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.