Як у Дії отримати витяг про зміну імені

Вартість послуги у Дії "Витяг про зміну імені" становить 73 гривні, а подання заявки займає приблизно 10 хвилин

Дія
Витяг про зміну імені у Дії

У Дії можна надіслати заяву та вибрати спосіб отримання витягу про зміну імені. Замовлення послуги у додатку коштуватиме 73 гривні. Вона недоступна на тимчасово окупованих територіях та в зонах активних бойових дій.  

Термін розгляду заявки щодо витягу про зміну імені складає 3 календарні дні. Як у додатку "Дія" отримати послугу:

  • Натисніть "Подати заяву", авторизуйтесь або зареєструйтесь у кабінеті громадянина.
  • Заповніть онлайн-форму для витягу про зміну імені.
  • Виберіть зручний спосіб отримання документа: у найближчому ДРАЦСі, у відділенні чи кур’єром Укрпошти.
  • Оплатіть послугу.
  • Переглядайте статус заяви в кабінеті громадянина в розділі "Послуги" — "Замовлені послуги" та очікуйте сповіщення на пошту.
  • Отримайте документ обраним способом.

 Часті питання та відповіді про послугу "Витяг про зміну імені" у Дії:

  • Що таке витяг з Реєстру про зміну імені? Це документ, що підтверджує проведення державної реєстрації зміни імені.
  • Що робити, якщо мені відмовили у видачі витягу з Реєстру? Державний реєстратор обов'язково вкаже причину відмови. Виправте помилки та подайте заяву знову. Оплачувати повторно вартість послуги не потрібно.
  • Що робити, якщо вказаний час розгляду заяви закінчився, а повідомлення досі немає? Перевірте статус опрацювання заяви на порталі в розділі Послуги – Замовлені послуги. Якщо статус заяви не змінився в особистому кабінеті й ви не отримали листа, зверніться до служби підтримки Дії.
  • Як отримати документ, якщо минуло 75 років з моменту реєстрації зміни імені? Якщо актовий запис не поновлено протягом цих років, зверніться до державного архіву області та замовте витяг.
  • Чи можна отримати послуги ДРАЦС за кордоном? Так, послуги та документи доступні такими способами: у дипломатичних представництвах та консульських установах України за кордоном; через Міністерство закордонних справ України за заявою або анкетою. Документ має підписати людина, яка запитує документи. Зверніть увагу: документи органів ДРАЦС можуть повторно видаватись третій особі за наявності довіреності. Вона має бути посвідчена відповідно до Закону України "Про нотаріат", або документа, що посвідчує повноваження представника, відповідно до Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність". Якщо довіреною особою є адвокат, йому потрібно показати ордер та завірену копію договору про надання правової допомоги.
  • Чи може чоловік/дружина отримати витяг з Реєстру щодо другого із подружжя? Ні, не може. Отримати витяг можна лише щодо свого родича. За законодавством між чоловіком та дружиною виникають сімейні, а не родинні звʼязки. Це визначено Цивільним та Сімейним кодексами України.

Оформити субсидію з Дією відтепер ще простіше

Українці можуть оформити субсидію на порталі Дія всього за 10 хвилин І все без черг, купи довідок, заповнення заяв і поїздок до установ.
Бо більшість документів підтягнеться з реєстрів. Раніше на це йшло 30 хвилин. А тепер послугу можна отримати втричі швидше — заповнивши 7 полів замість 21.

У нашому відео разом з Вадимом Інгеровим, власником найбільшої мережі телеграм-каналів в Україні, ми розглянемо ймовірність блокування Telegram та поширення дезінформації іншими медіа. Також обговоримо заходи, які влада вживає для боротьби з цим явищем. Запрошуємо вас переглянути відео для отримання більш детальної інформації.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube