Як увімкнути ШІ Google у пошуковій системі: рекомендації

Експерти пояснили, як в пошукову систему Google увімкнути штучний інтелект

У пошуковій системі Google користувачі
Google

Компаній Google представила новий пошуковий механізм, який працює на основі штучного інтелекту. У деяких країнах користувачі можуть здійснювати пошук через Google  та отримувати зведення, яке упорядковане за темами за предметом пошуку, разом із посиланнями на відповідні веб-сайти та пропозиціями щодо додаткових відповідних запитань. Ця функція використовує штучний інтелект, щоб спростити результати пошуку. Як 11 березня передає itech, йдеться про Generative Search Experience (SGE) Google.

Експерти зауважили, що увімкнути функцію у пошуковій системі можна за три кроки. Коли ШІ працюватиме, результати пошуку будуть упорядковуватися разом із посиланнями на відповідні веб-сайти та пропозиціями щодо додаткових відповідних запитань.

  • Крок перший. Для початку потрібно перейти на веб-сайт Google Search Labs. Під час доступу до адреси Search Labs через настільний браузер Chrome, сайт попросить користувача увійти за допомогою електронної пошти Google. Це потрібно, щоб протестувати функцію, а також поділитися відгуком.   
  • Крок другий. Активувати прапорець SGE. На екрані з'явиться SGE, генеративний штучний інтелект для досліджень, є інструментом, який допомагає користувачеві. Його мета виконувати "важку роботу". Тобто, робити так, щоб користувач міг швидко дізнаватися про різні теми та швидше бути в курсі останніх новин. Для увімкнення SGE, потрібно обов'язково увімкнути прапорець, який з’являється перед натисканням кнопки "Спробувати".   
  • Крок третій. Знайти потрібну тему у вікні пошуку. Наприклад, улюблену пісню або матеріали про вивчення іноземної мови. Штучний інтелект узагальнить відповіді в пунктах, надасть посилання на веб-сайти, які детально висвітлюють тему, і запропонує додаткові запитання, пов’язані з потрібною темою. Проте важливо підкреслити, що ШІ не буде працювати з чутливими темами. Наприклад, проблеми зі здоров'ям або сексуальні теми.   

Зараз генеральний досвід штучного інтелекту та Search Labs доступні лише в настільному браузері Chrome. Що стосується Android та iOS, то там ця функція з'явиться трохи пізніше. 

Google представив новий ШІ, за допомогою якого можна перетворювати текст на картинки та музику   

Нещодавно компанія Google оголосила про запуск сервісу з перетворення текстових описів на зображення. Відомо, що сервіс працює на основі штучного інтелекту та отримав назву ImageFX. Крім того, у Google показали сервіз із ШІ MusicFX, який допомагає створювати музику.     

Зазначається, що "музичний ШІ" - це експериментальний проєкт, який дозволить створювати мелодії тривалістю до 70 секунд та ділитися ними з друзями. Проте в Україні поки що ці нові сервіси недоступні. 

Політолог Володимир Фесенко розкриває, чому новий законопроєкт не слід називати «скандальним» та чому важливо уникати таврування. Розмова про значущість мобілізації та можливі наслідки в разі невтілення цього закону. Приєднуйтеся до перегляду для глибшого розуміння.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube