У новому офісі Google проблеми з Wi-Fi - як виходять з ситуації співробітники

Читать на русском

Google не розкриває причину проблем із Wi-Fi

Читать на русском
Google
У новому офісі Google проблеми з Wi-Fi

Google не розкриває причину проблем із Wi-Fi

У інноваційному офісі Google виникли проблеми з інтернетом. Співробітникам доводиться використовувати смартфони як точки доступу. Також менеджери заохочують працівників прогулятися на вулиці або посидіти в сусідньому кафе, де Wi-Fi потужніший. 

Про це повідомляє Reuters. Новий кампус Google "Bay View" презентували як зелене, технологічно просунуте "полотно для створення нових способів бути разом" під час відкриття у 2022 році. Будівля використовує сонячну та геотермальну енергію. Google подумав про все, окрім того, щоб забезпечити хороше з’єднання Wi-Fi. Як розповіли шестеро людей, будівля Bay View, розташована в штаб-квартирі Alphabet (Каліфорнія), місяцями страждає від непрацюючого або, у кращому випадку, неякісного Wi-Fi.

Wi-Fi настільки поганий, що деякі співробітники змушені використовувати смартфони як точки доступу. Також менеджери заохочують працівників прогулятися на вулиці або посидіти в сусідньому кафе, де Wi-Fi потужніший. Примітно, що в офісі працюють, зокрема, співробітники, що займаються штучним інтелектом. 

Google не розкриває причин проблем із Wi-Fi, але працівники вважають, що це дах, схожий на хвилю. Він начебто поглинає широкосмуговий зв’язок, як Бермудський трикутник.

Як налаштувати домашню мережу Wi-Fi, щоб вона була безпечною і ніхто сторонній не міг під'єднатися?

Держспецзв’язку дає відповіді на найпоширеніші запитання українців щодо протидії загрозам у кіберпросторі, безпечного користування телефонами, інтернетом та інші. Незахищена домашня мережа Wi-Fi – це не тільки ризик підключення сторонніх до вашого інтернету, а і потенційна загроза особистим даним внаслідок атак хакерів. Щоб домашня мережа Wi-Fi була захищена, дотримуйтеся таких порад:

  • Обирайте роутер із найновішим протоколом безпеки WPA3. Надійні також маршрутизатори з WPA2. Перед покупкою перевіряйте, чи не було інформації про виявлені вразливості у програмному забезпеченні роутера.
  • Встановіть надійний логін та пароль для доступу в мережу. 
  • Обов’язково встановіть надійний логін та пароль для доступу у панель керування роутером замість тих, що надає виробник. Зробіть це до того, як підключати роутер до інтернету.
  • Вимкніть функцію WPS (Wi-Fi protected setup).
  • Приховайте трансляцію імені мережі (Hidden SSID).
  • Налаштуйте окрему гостьову мережу Wi-Fi для тимчасових користувачів, якщо ваш маршрутизатор підтримує таку функцію. Так ваші гості зможуть підключатися до мережі, проте не знатимуть вашого основного пароля і не зможуть отримати доступ до ваших даних.
  • Якщо ваш маршрутизатор має вбудований брандмауер, тримайте його увімкненим.
  • Вчасно оновлюйте програмне забезпечення для роутера (якщо є можливість, налаштуйте автоматичні оновлення). Слідкуйте за новинами щодо оновлень на офіційному сайті виробника. Якщо не впевнені, що можете встановити оновлення самостійно, звертайтесь до сервісних центрів.
  • Слідкуйте, чи не застаріла модель вашого роутера. Зазвичай виробники на своїх сайтах публікують переліки застарілих моделей, які не підтримують оновлення безпеки. За необхідності змініть маршрутизатор.
  • Обмежте потужність сигналу роутера, щоб він був доступний лише у вашому помешканні.

Чому безпілотники - це майбутнє? Як можна розібрати найбільшу армію у світі на молекули за умови високопрофесійного особового складу, мінімальної кількості артилерії та використання безпілотників? На ці запитання відповість Ярослав Олійник.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.