Проект єЧерга для зручного перетину кордонів буде розповсюджено на легкові автомобілі, повідомили в Уряді
У вівторок, 27 лютого, Уряд під час вого засідання ухвалив постанову, яка поширює електронну чергу і на водіїв легкових автомобілів. За допомогою цього сервісу транспортні засоби, в основному – вантажівки, перетнули кордон вже понад 800 тисяч разів.
Про рішення Уряду, щодо надання можливості водіям легковим автомобілів користатися послугою єЧерга повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
«Невід’ємним елементом підвищення якості державного управління є реформа цифровізації. Ми продовжуємо масштабувати наш успішний проект єЧерга для зручного перетину кордонів», — відзначив глава Уряду.
За словами міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова,за допомогою цього сервісу транспортні засоби перетнули кордон вже 802 тисячи транспортних засобів.
"Більше року єЧерга працює для вантажівок, нещодавно ми масштабували її для автобусів, паралельно розпочинаємо підготовку до розробки абсолютно відмінного функціоналу для легкових автомобілів. Головний виклик в тому – що для різних типів транспорту єЧерга має різну логіку послуги. Фактично, це розробка з нуля відмінного алгоритму. Разом з тим, до кінця року плануємо запустити тестування цієї можливості для легкових автомобілів», – наголосив Кубраков.
єЧерга — це електронна черга для швидкого перетину кордону на міжнародних пунктах пропуску. Наразі система електронної черги на кордоні працює для вантажівок і автобусів. Зареєструватися в черзі можна через спеціальний сайт. Крім сайту, розробники створили і спеціальний додаток, функціонал якого постійно розширюється.
Для того, щоб записатися в електронну чергу, необхідно:
Зверніть увагу, цю дію можна виконати ще раз після прибуття до буферної зони та верифікації Державною службою безпеки на транспорті.
Останнім часом у ЗМІ часто згадують два ключові фактори у ракетних атаках Росії: зростає використання точкових ударів замість масованих та оголошують про використання модернізованих ракет, зокрема Цирконів. Наталя Гуменюк розповість, як це впливає на ситуацію та чому Росія обирає саме такі тактики. Приєднуйтеся до перегляду відео, щоб бути в курсі подій.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.