Зарплата детективів НАБУ і прокурорів САП приблизно відповідає зарплаті на лінії фронту: коштів на це вистачає

Читать на русском

Коштів на антикорупційні органи вистачить навіть в умовах обмеженого фінансування, заявила голова Комітету Верховної Ради з питань антикорупційної політики Анастасія Радіна

Читать на русском
Зарплата, НАБУ
Кількість працівників у НАБУ збільшено, коштів на зарплату вистачає

Коштів на антикорупційні органи вистачить навіть в умовах обмеженого фінансування, заявила голова Комітету Верховної Ради з питань антикорупційної політики Анастасія Радіна

Фінансування видатків державного бюджету України знаходиться у складній ситуації, але коштів на оплату праці детективів НАБУ і прокурорів САП вистачить. Щонайменше, на цей рік. Про це 11 березня, розповіла голова Комітету Верховної Ради з питань антикорупційної політики Анастасія Радіна.

За словами Анастасії Радіної, незважаючи на складну фінансову ситуацію кошти для того, аби фінансувати роботу антикорупційних органів цього року є.

«І також ми збільшили кількість працівників у НАБУ, було погоджено, що нові конкурси на додаткові посади в НАБУ будуть оголошені. Ми проконтролюємо, щоб в НАБУ було достатньо фінансових ресурсів, щоб платити заробітну плату цим людям. Те саме стосується змін, які відбуваються у САП, яка отримала статус окремого органу, що було однією з найбільших реформ за останній рік», - зазначила вона.

Радіна повідомила, що щомісячна зарплата детективів і прокурорів САП приблизно відповідає зарплаті на лінії фронту.

«Це також відповідає лікуванню дитини з лейкемією в «Охматдиті». І дитина, і солдат б’ються за своє життя на фронті або в лікарні і надзвичайно важливо, щоб антикорупційні органи боролися так, наче вони перебувають на лінії фронту, а не просто розраховували на можливість розширити ресурси негайно», - підкреслила Анастасія Радіна.

Що буде з робочими місцями та зарплатами в Україні 

Національний банк України прогнозує подальше зниження безробіття та зростання зарплат.  Вказується, що бізнес активніше шукає нових працівників, ніж рік тому. Кількість вакансій зростає, а деякі компанії, передусім у сфері торгівлі та послуг, навіть очікують розширення штату. Однак підприємствам часто не вдається знайти фахівців з необхідними навичками через структурні перекоси на ринку праці.

Водночас зростання конкуренції за кваліфікованих працівників підштовхує підприємства до поступового підвищення зарплат не тільки в номінальному вимірі, а й в реальному – тобто вище рівня інфляції. За оцінками НБУ, минулого року реальні зарплати в Україні середньому зросли на 3,5%.

Чи можливо, що командири будуть ставитися до військових з судимістю особливо, чи не використовуватимуть їх, мовляв, як "м'ясо" для відправлення на фронт? Це питання, над яким ми поговоримо разом з ветераном легендарної 47-ї бригади, Миколою Мельником.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.