Жінці після розмови з оператором Водафон виставили у ПриватБанку 25 147 гривень боргу - яким було рішення суду

Жінці зателефонувала невідома особа та представившись представником "Водафон" під приводом необхідності вчинення дій для покращення якості послуг оператора мобільного зв'язку

Водафон
ПриватБанк вимагає абонентку Водафон повернути заборгованість у розмірі 25 147, але вона вказує на вину шахраїв

Жінку вимагають повернути заборгованість ПриватБанку в розмірі 25 147 гривень. Однак вона вказує, що кредитними коштами заволоділи невідомі, які телефонували їй від імені Водафон. Про це йдеться у рішенні Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області від 1 лютого 2022 року. 

ПриватБанк вимагає жінку повернути заборгованість за кредитом у розмірі 25 147 гривень. Однак вона вказує, що 16 січня 2021 року невстановлена особа шахрайським шляхом, під приводом надання послуг оператора "Водафон", заволоділа коштами, що перебували на її кредитних рахунках в АТ КБ "ПриватБанк", АТ "ОТП Банк" та "Монобанк". У зв'язку з цим працівники поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та зареєстрували кримінальне провадження з правовою кваліфікацією за ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

"16 січня 2021 року близько 09:30 жінці зателефонувала невідома особа та представившись представником оператора "Водафон" під приводом необхідності вчинення дій для покращення якості послуг оператора мобільного зв'язку отримала від неї інформацію, що надійшла на її номер у вигляді повідомлення, після чого відбулося списання кредитних коштів з рахунків відповідачки, відкритих в АТ КБ "ПриватБанк", АТ "ОТП Банк" та "Монобанк". Списані кошти в цей же день зарахували на банківську картку та впродовж трьох днів вивели готівкою через банкомат АТ КБ "ПриватБанк". На час розгляду справи слідчим відділом проводяться дії щодо встановлення місцеперебування особи, яка незаконно заволоділа кредитними коштами з банківських карток" - зазначається у матеріалах справи. 

Що вирішив суд?

ПриватБанку відмовили у задоволенні позову. Станом на 15 січня 2021 року жінка не мала жодної заборгованості за кредитним договором.

"З 16 січня 2021 року кредитними коштами не користувалася та не порушувала зобов'язань за кредитним договором, а проведені 16 січня 2021 року операції з кредитною карткою відповідачки, що призвели до отримання кредитних коштів сторонньою особою, були ініційовані та здійснені без згоди та сприяння позичальника, яка зі свого боку вчинила термінові та необхідні дії для припинення та блокування сумнівних операцій, тобто підстави для стягнення з неї заборгованості за кредитним договором відсутні, а тому в задоволенні позову слід відмовити", - наголосили у суді. 

В останні дні Росія переживає серію вибухових подій, які вражають усім своєю масштабністю. За цей час сталося підірвання залізничного мосту, а також атака на металургійний завод. Однак, головною та найшокуючою подією стало потоплення російського патрульного корабля «Сергій Котов». У спробі розібратися у причинах цих подій, ми звернулися до Майора запасу та учасника війни, Олексія Гетьмана. Чи це ознака погіршення стану російської ППО, або можливо це наслідок проведення "спецоперації" - питання, яке залишається відкритим.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube