Жінка після заміни SIM-карти Водафон дізналась про списання 18 580 гривень з кредитки ПУМБ - чи повернув суд кошти

Читать на русском

Абонентка Водафон дізналася про списання коштів з кредитки у відділенні банку ПУМБ

Читать на русском
Водафон
Абонентка Водафон після заміни SIM-карти дізналась про списання 18 580 гривень зі своєї кредитки ПУМБ

Абонентка Водафон дізналася про списання коштів з кредитки у відділенні банку ПУМБ

У жінки зник на телефоні мобільний зв'язок. Оператор Водафон порадив замінити SIM-карту. Вона це зробила і дізналася про зняття коштів з кредитної картки ПУМБ у розмірі 18 580 гривень. Про це вказується у рішенні Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області, опублікованому 25 липня 2022 року.

До карти жінки в акціонерному товаристві "Перший Український міжнародний банк" був зареєстрований фінансовий номер телефону. Згодом на телефоні зник зв'язок. Оператор завірив у наявності зв'язку і порадив звернутися до сервісного центру "Водафон". Їй замінили SIM-карту і зв'язок із мережею відновився, але почали приходити повідомлення від "ПУМБ" про необхідність сплатити борг за кредитом.

Жінка звернулася до відділення банку ПУМБ, де спеціаліст повідомив про списання коштів у сумі 18 580 гривень з її карткового рахунку. Вона пішла до поліції з приводу цього злочину та отримала витяг з ЄРДР за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України.

Рішення суду 

Позов жінки вирішили задовольнити. Акціонерне товариство "Перший Український міжнародний банк" зобов'язали відшкодувати з власних коштів некоректно (безпідставно) списані з картки кошти в розмірі 18 580 гривень.

"Відповідачем не доведено вчинення позивачкою будь-яких дій чи бездіяльності, які сприяли втраті, незаконному використанню персонального ідентифікаційного коду або іншої інформації, яка дає змогу ініціювати платіжні операції за кредитною карткою.  Через не доведення відповідачем обставини виконання обов'язку з інформування позивачки як користувача про здійснену операцію з використанням електронного платіжного засобу ризик збитків від здійснення цієї операції має нести відповідач", - наголосили у суді. 

Обговоримо вплив можливого військового втручання Франції на думку французького народу та європейське сприйняття подій. Дослідимо можливі сценарії реакції росії на отримання Україною допомоги у вигляді озброєння. Зокрема, розглянемо, як ці кроки впливають на взаємини між НАТО, росією та Європою, і як це сприймається у свідомості населення країн заходу.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.