Жінка отримала дзвінок від представників Водафон, а згодом дізналася про борг у понад 9 тисяч гривень - що вирішив суд

Читать на русском

Жінка звернулася до поліції через дзвінок нібито від імені представників Водафон

Читать на русском
Водафон
Абонентку Водафон вимагають повернути заборгованість за кредитом у розмірі 9 609 гривень

Жінка звернулася до поліції через дзвінок нібито від імені представників Водафон

Жінку вимагають повернути заборгованість компанії з кредитування у розмірі 9 609 гривень. Вона вказує, що жодних кредитних договорів не укладала, а до цього можуть бути причетними особи, які телефонували її від імені Водафон. Про це йдеться у рішенні Херсонського міського суду, опублікованому 15 грудня 2021 року.

24 грудня 2020 року жінка отримала поштою постанову приватного виконавця про відкриття виконавчого провадження, з якої дізналася, що має заборгованість в розмірі 9 609 гривень перед компанією кредитування. Вона вказує, що невідомі особи шахрайським шляхом викрали її номер телефону. Тож жодних кредитних договорів не укладала.

Жінка звернулася до поліції, адже їй зателефонували невідомі особи, які представилися співробітниками "Водафон" та шахрайським способом заволоділи її даними. Вона заблокувала свою SIM-картку та відновила через сервісний центр мобільного зв'язку. 

Що вирішив суд? 

Суд вирішив задовольнити позов жінки. Виконавчий напис щодо стягнення з неї на користь компанії кредитування заборгованості в розмірі 9 609 гривень визнали таким, що не підлягає виконанню. 

"Укладений між товариством та позивачкою кредитний договір, який наданий нотаріусу для вчинення виконавчого напису, не був посвідчений нотаріально, тому наявні підстави для визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню, у зв'язку з недотриманням умов вчинення виконавчого напису щодо подання стягувачем документів на підтвердження безспірної заборгованості боржника. За таких обставин, суд дійшов висновку, що виконавчий напис нотаріус вчинив з порушенням чинного законодавства, а тому він підлягає визнанню таким, що не підлягає виконанню, а позов задоволенню у повному обсязі", - наголосили у суді. 

На зʼїзді депутатів сепаратистського регіону Молдови була прийнята резолюція, яка звертається до росії, зокрема до путіна, з проханням про «захист» у зв'язку з посиленням тиску з боку Кишинева. Інститут вивчення війни повідомив, що Придністровські лідери спеціально використовують термін «захист», можливо, з метою спровокувати військову ескалацію. Щоб розібратися у цьому питанні, ми звернулися до українського політолога Андрія Золотарьова. Приєднуйтесь до перегляду, щоб дізнатися думку експерта.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.