Абонентці Водафон дали 4 Гб інтернету в подарунок, а згодом виставили заборгованість за кредитом у розмірі 29 251 гривні - яким було рішення суду

Читать на русском

Після дзвінка від Водафон у Viber жінці почали надходити повідомлення про зняття коштів

Читать на русском
Водафон
Абонентці Водафон заблокували номер та вимагають повернути заборгованність у розмірі 29 251 гривні

Після дзвінка від Водафон у Viber жінці почали надходити повідомлення про зняття коштів

Жінка отримала дзвінок від Водафон про нарахування 4 Гб інтернету в подарунок. Її телефон заблокували, а у Viber почали надходити повідомлення про зняття коштів. Тепер Ощадбанк вимагає повернути громадянку заборгованість за кредитом у розмірі 29 251 гривні. Про це йдеться у рішенні Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області, опублікованому 5 травня 2021 року. 

Ощадбанк вимагає жінку повернути заборгованість у розмірі 29 251 гривні з підстав порушення нею умов договору. Вона вказує, що кредитний договір не укладала, але 8 грудня 2018 року отримала дзвінок від оператора Водафон, який повідомив що за тарифним планом їй нараховано 4 Гб інтернету в подарунок. Згодом було повідомлення, потім телефон був заблокований. Через 15 хвилин у Viber почали надходити повідомлення про зняття коштів. 

У жінки в Ощадбанку був відкритий зарплатний рахунок і коли кошти зникли і вона прийшла до відділення, то виявилося, що у неї був і кредитний рахунок, з якого теж зникли кошти. З приводу зникнення коштів з рахунку громадянка зверталася в поліцію, але відомості не внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР).

На судовому засіданні з'ясували, що жінка писала заяви про зняття коштів з її кредитного та зарплатного рахунків. У них вона зазначала номера рахунків, які відомі лише клієнтці та зазначала, що картки перебувають у неї на руках.

Рішення суду 

Суд вирішив частково задовольнити позов Ощадбанку. З жінки на користь фінустанови стягнуть заборгованість за кредитним договором в сумі 27 180 гривень. 

"У суду не було підстав для з'ясування обставин, за яких можливе визнання правочину недійсним, у зв'язку із тим, що підпис на кредитному договорі виконаний не відповідачкою, а іншою особою, та постановлення будь-яких висновків з приводу їх існування при вирішенні спору про стягнення заборгованості за кредитним договором. Крім того, відповідачем та її представником не була надана суду інформація щодо результатів розгляду поліцією заяви відповідачки про зникнення коштів з її рахунку, - наголосили у суді. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.