Активи виробників товарів під ТМ Ушастий нянь та Мистер Чистер конфіскували в Україні - подробиці

Суд конфіскував активи виробника засобів Ушастий нянь, підприємство належало російській компанії Невская косметика

ВАКС, конфіскація
Активи виробника засобу Ушастий нянь конфісковано

Вищий антикорупційний суд задовольнила позов Міністерства юстиції до російської компанії "Невская косметика" та застосував до нього санкцію у вигляді конфіскації активів в Україні. Відповідне рішення колегія суддів ВАКС ухвалила 24 липня, пише Бізнес Цензор.

За інформацією пресслужби суду, ВАКС стягнув у дохід держави 100% акцій статутного капіталу Приватного акціонерного товариства "Вінницяпобутхім", які належали російській компанії.

«Міністерство юстиції подало позов про конфіскацію 100% акцій ПрАТ "Вінницяпобутхім" у червні. Підприємство виробляло дитячу косметику та побутову хімію під брендом "Ушастый нянь", гелів та порошків "Sarma", побутової хімії "Мистер Чистер", зубної пасти "Новый Жемчуг", - йдеться в повідомленні.

Станом на початок повномасштабної війни "Вінницяпобутхім" належав косметичній групі "Невская косметика" російських підприємців Віктора Кононова та Володимира Плесовських.
У вересні 2022 року суд передав активи "Вінницяпобутхім" в управління АРМА. Зокрема, корпоративні права – 100% статутного капіталу компанії в розмірі понад 1,5 млрд грн та продукцію і сировину на понад 500 млн грн.

Підприємство зупинило виробництво. АРМА оголосило конкурс на пошук управителя, в якому брали участь 10 претендентів. Переможцем оголосили компанію "Крайтекс-Сервіс", що належить співвласникам мережі магазинів Eva і Varus Валерію Кіптику та Руслану Шостаку. Фірма запропонувала сплачувати до держбюджету крім податків ще 3,75 млн грн щомісячно за право управляти арештованим майном.

Суд у Хорватії зняв арешт із яхти Медведчука Royal Romance: Україна може втратити актив

Суд у Хорватії зняв арешт з яхти Royal Romance, яка належить олігарху і куму російського диктатора Володимира Путіна Віктору Медведчуку. Це може призвести до втрати цінного активу для України, вартість якого оцінюється у понад $200 мільйонів.

Перший заступник голови Комітету з питань фінансів Ярослав Железняк повідомив, що АРМА досі не змогла продати арештовану яхту в Хорватії. Причина скасування арешту — відсутність обвинувального акту від Офісу Генпрокурора.

Нагадвємо, у квітні 2022 року Офіс Генпрокурора України направив запит до хорватських органів про допомогу. Суд міста Спліт арештував яхту на два роки та передав її АРМА для подальшого продажу. Кожні три місяці хорватська сторона перевіряла умови для продовження арешту, задовольняючи запити від Офісу Генпрокурора.

З червня 2022 року по червень 2023 року АРМА не вжила жодних заходів для продажу яхти. Лише в липні 2023 року організація почала процедуру реалізації, але аукціонні будинки відмовилися брати участь у продажу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube