IT-менеджер з Києва намагався виїхати за кордон з канадським паспортом - що з того вийшло

Читать на русском

Залізничний райсуд Львова розглянув справу IT-проджект-менеджера, який намагався виїхати за кордон за канадським паспортом

Читать на русском
Виїзд за кордон, паспорт
Прикордонники затримали українця з канадським паспортом

Залізничний райсуд Львова розглянув справу IT-проджект-менеджера, який намагався виїхати за кордон за канадським паспортом

Суд визнав винним громадянина України, який намагався незаконно перетнути кордон за канадським паспортом. Йому призначили покарання у вигляді штрафу на суму 3400 грн. Більш детально про справу написали 19 лютого в Dev.ua.

Згідно з матеріалами суду, 4 лютого 2024 року о 20:40 під час перевірки документів у пасажирів потягу № 715 «Київ-Львів-Перемишль» на території міжнародного пункту контролю «Львів» через державний кордон у вагоні № 3 було виявлено громадянина України, який пред`явив на паспортний контроль закордонний паспорт громадянина Канади, виданий 31 жовтня 2023 року.

"Під час додаткового вивчення питання наявності законних підстав для перетинання державного кордону України та при перевірці за відомчими базами даних було встановлено наявність у даної особи українського громадянства, що підтверджується паспортом громадянина України для виїзду за кордон, виданий 07 серпня 2019 року", - йдеться в матеріалах суду.

Відповідно до Закону України «Про громадянство України», якщо громадянин України набув громадянство іншої держави, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України, якщо іноземець набув громадянство України, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України. Так, своїми діями громадянин України айтівець здійснив спробу незаконного перетинання державного кордону України без відповідних документів

У суд айтівець не з`явився, однак у своєму письмовому зобов`язанні попросив суд розглядати справу за його відсутності. Суд визнав чоловіка винним у спробі незаконного перетинання кордону і призначив покарання у вигляді штрафу на суму 3400 грн. Також айтівець має сплатити 605,60 грн судового збору. Штраф має бути сплачений порушником не пізніше ніж через п`ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження такої постанови — не пізніше як через п`ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

Росія надсилає сигнали Заходу про свою готовність до переговорів. Цю позицію спочатку висловив у приватному інтерв'ю Путін, а пізніше підтвердили Небензя в ООН та голова МЗС Росії Лавров. Щодо цих заяв має свою думку відомий політолог Андрій Золотарьов. Чи це лише продовження традиційної риторики Росії, чи намагання привернути увагу Заходу до діалогу, чи навіть спроба створити платформу для майбутніх переговорів з можливим президентом США, який, можливо, буде представником республіканської партії? Докладніше про це розповість у відео Андрій Золотарьов.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.