Кіно від податкової: ДПС створила навчальний серіал про те, як правильно заповнювати податкові декларації

Читать на русском

Державна податкова служба України розробила навчальний відеоролик з питання заповнення податкової декларації з туристичного збору

Читать на русском
Податок, туризм
Заповнення податкової декларації з туристичного збору - у навчальному відеоролику ДПС

Державна податкова служба України розробила навчальний відеоролик з питання заповнення податкової декларації з туристичного збору

ДПС створила навчальний серіал про те, як правильно заповнювати податкові декларації. Серед останніх відео - заповнення податкової декларації з туристичного збору. Раніше можна було ознайомитися з інструкцією по заповненню податкової декларації збору за місця для паркування транспортних засобів та іншими відеороликами.

Для зручності та допомоги платникам податків при складанні податкової звітності Державна податкова служба України розробила відеоролики. Один з них - заповнення податкової декларації з туристичного збору. 

 Заповнення податкової декларації збору за місця для паркування транспортних засобів можна переглянути за цим посиланням.

Заповнення податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) – тут.

Заповнення податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – тут.

Порядок заповнення розрахунку з рентної плати за спеціальне використання поверхневих вод для потреб водного транспорту – тут.

Заповнення розрахунку з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин за цим посиланням

 

Протягом квітня – серпня 2024 року поетапно набирають чинності норми закону, який вносить поправки до Податкового кодексу

Цьогорічні зміни до Податкового кодексу стосуються податкових пільг щодо плати за землю та податку на нерухоме майно. А також процедури зміни відомостей про юридичних осіб, механізму дистанційної комунікації між платниками податків і Державною податковою службою. Крім того, перевірок сум ПДВ, заявлених до бюджетного відшкодування. 

Закон №3603-IX надав платникам податків право спілкуватися з ДПС у режимі відеоконференції. Тобто без особистої присутності в податковій.

Також з урахуванням законодавчих змін передбачено можливість внесення організацій до Реєстру неприбуткових установ за умови подання відповідних документів при держреєстрації юридичної особи або протягом 10 днів із дня її реєстрації.

Крім того, відтепер камеральні перевірки тривають до 20 днів після подання податкової декларації, документальні перевірки – до 40 днів після подання податкової декларації. Відповідно, поки не завершиться перевірка, платник ПДФ відшкодування не отримає.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.