Чоловік звертався до працівників АЗС «ОККО» для врегулювання ситуації, але йому відмовили у можливості компенсації витрат для усунення відповідних несправностей
Чоловік вирішив заправити автомобіль Volkswagen Passat CC дизельним пальним. Однак з'ясувалось, що оператор АЗС ОККО залив бензин. Після цих подій йому довелося ремонтувати транспортний засіб, він вимагає компенсацію у розмірі 6 471 гривні. Про це йдеться у рішенні Трускавецького міського суду Львівської області, опублікованого 16 червня 2020 року.
1 червня 2019 року чолові заїхав на АЗС «ОККО» для заправки дизельним паливом. Він зупинив Volkswagen Passat CC біля колонки, повідомив заправнику, що заправляє саме дизель та скористався мобільним додатком OKKO PAY. Від'їхавши від заправки, траспортний засіб вийшов з ладу. Клієнт переглянув дані на телефоні та побачив, що у розділі «Деталі транзакції. Перелік товарів» вказано «Бензин Pulls 95».
Чоловік звертався до працівників АЗС «ОККО» для врегулювання ситуації, попросив переглянути відео, де було записано вказану подію. Після перегляду дійсно встановили факт заправки автомобіля замість дизельного пального бензином. Окрім цього, йому відмовили у можливості компенсації витрат для усунення відповідних несправностей (послуги евакуатора, злиття та наповнення палива, компенсації витрат на паливо). Громадянин викликав поліцію та звернувся до СТО.
"Чоловік не надав доказів неправомірності товариства з обмеженою відповідальністю «ОККО-Рітейл». Він міг і самостійно заправити свій автомобіль, оскільки ним не доведено, що заправку здійснював саме працівник АЗС", - заявили в ОККО.
Суд вирішив частково задовольнити позов чоловіка. З товариства з обмеженою відповідальністю «ОККО-Рітейл» на його користь стягнуть відшкодування завданих збитків 6 471 гривні, 500 гривень - моральної шкоди та 2 тисячі гривень - витрат на правову допомогу, а всього 8 971 гривні.
"З відеозапису, долученого позивачем, вбачається, що процес заправки автомобіля Volkswagen Passat CC, здійснюється саме оператором АЗС. Отже, суд виходить з того, що заправка бензиновим пальним автомобіля, обладнаного дизельним двигуном, з погляду чинного законодавства є продажем продукції з дефектом, оскільки це призвело до виходу з ладу автомобіля", - наголосив суд.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.