Ощадбанк пропонує українському бізнесу доступні кредити на придбання альтернативних джерел електроенергії
Доступні кредити на придбання альтернативних джерел електроенергії для підтримання безперебійного режиму роботи пропонує бізнесу Ощадбанк. Підприємства мікро-, малого та середнього бізнесу можуть розраховувати на пільгову державну фінансову підтримку. Про це 8 липня повідомили в фінансовій установі.
За словами голови правління Ощадбанку Сергія Наумова, в межах програми «Доступні кредити 5−7−9%», яка реалізується урядом максимальна сума фінансування становить 150 млн грн.
«Щодо позик поза програмою «Доступні кредити 5−7−9%», та на суми більше ніж 150 млн грн Ощадбанк пропонує протягом першого року процентну ставку на рівні 13,5% в рамках умов базового продукту (інвестиційне кредитування); починаючи з 2-го року застосовується плаваюча ставка (не більше UIRD12M + 3%). Такі умови визначено в меморандумі, якій Ощад спільно з іншими провідними фінансовими установами уклав на Банківському форумі 25 червня з метою сприяння відновленню енергетичної інфраструктури», - уточнив Наумов.
Кредити надаються на придбання та встановлення:
Також існує можливість фінансування за пільговими ставками від 0,01% за партнерськими ініціативами без застави та комісії: в Ощаді акредитовані / знаходяться в процесі акредитації більше 30 партнерів.
Серед переваг партнерської програми:
Крім цього, підприємці можуть скористатись програмою співпраці з ЄБРР та отримати кредит зі спрощеними вимогами до застави й можливістю отримання гранту у вигляді кешбеку до 30%.
Контактний телефон для великих корпоративних клієнтів — 044−249−2327 (Євген М'ячин), для клієнтів ММСБ — 0−800−219−800 (контакт-центр). Подати заявку на кредитування представники ММСБ також можуть онлайн на сайті Ощадбізнес .
В Ощадбанку вже понад два місяці діє відеоідентифікація внутрішньо переміщених осіб, за рахунками яких встановлено обмеження. Щоб їх зняти ВПО треба зареєструватися, а також обрати бажані дату та час розмови. Сервіс призначений для тих, хто не може особисто завітати до банківського відділення. Про це повідомив голова правління Ощадбанку Сергій Наумов.
За його словами, для відеодзвінка не потрібно вводити будь-які персональні дані, реквізити платіжної картки, а також одноразові паролі, які надходять з банку. Щоб не стати жертвою шахраїв заходьте на форму лише з офіційного сайту Ощадбанку. Те саме треба робити, якщо ви плануєте скористатися чат-ботами – на них краще заходити зі сторінки «Зворотний зв’язок» за посиланням.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.