Податкова виявила порушення в магазині, де продали футболку за 1 950 гривень та не видали чек - що вирішив суд

Читать на русском

На судовому засіданні жінка, яка продала футболку, визнала вину та просила її суворо не карати

Читать на русском
Податкова

На судовому засіданні жінка, яка продала футболку, визнала вину та просила її суворо не карати

Податкова перевірила один з магазинів одягу в Чернівцях та знайшла порушення порядку проведення розрахунків зі споживачами. Там продали футболку за 1 950 гривень, не провели її через ПРРО та не роздрукували чек. Про це йдеться у постанові Шевченківського районного суду Чернівці, опублікованій 12 квітня 2024 року. 

25 березня 2024 року у магазині одягу жінка продала футболку за 1 950 гривень. Вона не провела її через ПРРО, чек не роздрукувала, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 155-1 КпАП України.

На судовому засіданні жінка визнала вину. Вона просила її суворо не карати. 

Яким було рішення суду? 

Жінку визнали винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 155-1 ч. 1 КпАП України. Її оштрафували на 34 гривень.

"Вина жінки підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, копією акту (довідки) фактичної перевірки та її поясненнями на судовому засіданні", - наголосив суд.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.