Протезний завод у Дніпрі не змогли приватизувати з першого разу: ціну зменшили вдвічі

Протезний завод має хороший фінансовий стан: він приносить прибуток (2,5 млн грн за 2023 рік, 1,15 млн грн за перший квартал 2024-го), не має простроченої кредиторської заборгованості

Дніпропетровське експериментальне протезно-ортопедичне підприємство
Дніпропетровське експериментальне протезно-ортопедичне підприємство

На аукціон із продажу потенційно найдорожчого протезного заводу не знайшлося охочих, Фонд держмайна не зміг продати Дніпропротез із першої спроби та знизив ціну вдвічі, повідомляється на сайті Prozorro.Продажі. 

Стартова ціна лота становила – 114,87 млн грн, що робило завод потенційно найдорожчим з-поміж протезних заводів, які продає держава. Тепер Фонд державного майна вдруге виставив на приватизацію єдиний майновий комплекс Дніпропетровського експериментального протезно-ортопедичного підприємства (ДЕПОП). Нова дата торгів – 18 липня. І ціна на підприємство впала зі 114 млн грн до 57 433 936,28 грн без ПДВ. 

Завод розташовано на проспекті Хмельницького у Дніпрі, має приміщення в Запоріжжі (вулиця Грищенка, колишня Волгоградська) та Кривому Розі (Центральний проспект, колишня Лермонтова). 

Протезний завод має хороший фінансовий стан: він приносить прибуток (2,5 млн грн за 2023 рік, 1,15 млн грн за перший квартал 2024-го), не має простроченої кредиторської заборгованості.
Потенційний інвестор зобов'язаний зберегти профіль діяльності підприємства протягом щонайменше десяти років і не має права звільняти працівників протягом шести місяців після переходу права власності.

Нагадаємо, у жовтні 2023 року ФДМ продав Хмельницьке державне протезно-ортопедичне підприємство за 32 млн грн. Його хотів приватизувати Червоний Хрест, але програв місцевому Тандем Трейдінгу. Через місяць за рішенням Печерського суду Києва аукціон було скасовано, а підприємство заарештоване, бо з'ясувалося, що за фірмою, ймовірно, стоїть начальник Центрального управління продовольчого забезпечення командування Сил логістики ЗСУ. У нього не було достатніх легальних доходів, щоб придбати такий дорогий об'єкт. 

Власник Великої кишені приватизував Київський протезний завод за 165 млн грн за стартової вартості 31,3 млн грн, а приватизаційні торги за Миколаївський протезний завод виграв виробник ортопедичного взуття та протезів "Ортотоп" зі ставкою усього 7,15 млн грн.

Стартова ціна - 10 мільйонів: в Києві виставили на приватизацію один із дослідних інститутів

17 липня Регіональне відділення ФДМУ по місту Києву запрошує взяти участь в онлайн-аукціоні з приватизації державного пакету акцій, що становить 100% статутного капіталу Акціонерного товариства «НДІ «Вектор». Про це ФДМУ повідомив 28 червня.

Основним видом діяльності АТ Науково-дослідний інститут прогресивних наукових та технічних досліджень «Вектор» є виробництво електродвигунів, генераторів і трансформаторів. Повідомляється, що розмір статутного капіталу Товариства: 7 281 800 грн.

Об’єкт включає єдиний майновий комплекс загальною площею 1537,5 кв. м, до складу якого входять:

  • виробниче приміщення (корпус № 7);
  • дміністративно-виробниче приміщення (корпус № 8).

Також до складу об’єкта приватизації входять 512 одиниць активів (рухомого майна) – обладнання, меблі, інвентар та 4 транспортних засоби та спецтехніка 1986-2002 років випуску.

  • Загальна площа земельних ділянок 0,1656 га.
  • Кількість працівників (на 31.03.2024 р.): 5 осіб.
  • Стартова ціна : 10 097 423 грн

Реєстрація на аукціон триває до 16 липня включно. Актив розташований за адресою: м. Київ, вул. Рилєєва, 10-А у Подільському районі столиці. Більше інформації про актив та взяти участь в онлайн-аукціоні можна за посиланням.

 За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube