Виробники, які отримують достатньо замовлень і займаються системним проектуванням включать у свій пристрій варіації, аби його можна було адаптувати до подальшого використання на фронті
Глава компанії «Інфозахист» Ярослав Калінін в інтерв’ю «Мілітарному» 27 лютого розповів про те, наскільки часто потрібно оновлювати РЕР/РЕБ засоби в умовах сьогоднішньої інтенсивності війни. Завдяки стратегічному проектуванню засобів зброї, виробники зможуть без додаткових зусиль перейти з однієї платформи на іншу
За словами Ярослава Калініна, він не бачив жодного інженера в Україні, який би при проєктуванні пристроїв не робив запас для їх подальших варіацій.
«Тут, слава Богу, небагато залежить від держави. Я маю досвід в IT. І я не бачив жодного інженера в Україні, який би при проєктуванні пристроїв не робив запасік», — сказав Калінін.
За його словами, на такому «запасіку» тримається пів армії. Глава «Інфозахисту» пояснив, що виробники, які отримують достатньо замовлень і займаються системним проєктуванням, скоріше за все включать у свій пристрій варіації, аби його можна було адаптувати до подальшого використання на фронті.
«Коли реальна потреба реальних кінцевих споживачів зміниться, виробники зможуть без додаткових зусиль перейти з однієї платформи на іншу», — підсумував Ярослав Калінін.
Нагадаємо, що на початку цього місяця головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський назвав РЕБ і дрони одними зі складників побудови перемоги.
В Україні запрацює оборонний акселератор MITS. До його керівництва входять ексчиновники НАТО й спеціалісти Lockheed Martin, що виробляє HIMARS. Про це стало відомо 23 лютого з інформації Forbes.
Як розповіли в акселераторі, він запропонує стартапам інвестицію у $200 000, з яких $100 000 - у вигляді прямої інвестиції в компанію та $100 000 - у вигляді акселерації від MITS та приватного американського університету American University Kyiv, партнером якого є Arizona State University.
Засновниками акселератора є група американських інвесторів чолі з Перрі Бойлом, колишнім членом виконавчого комітету Point 72, LP. Співголови наглядової — колишній стратегічний радник міністра оборони США та генсекретаря НАТО Філіп Карбер, ексзаступник помічника генсекретаря НАТО з питань оборонних інвестицій Ернест Герольд.
Останнім часом у ЗМІ часто згадують два ключові фактори у ракетних атаках Росії: зростає використання точкових ударів замість масованих та оголошують про використання модернізованих ракет, зокрема Цирконів. Наталя Гуменюк розповість, як це впливає на ситуацію та чому Росія обирає саме такі тактики. Приєднуйтеся до перегляду відео, щоб бути в курсі подій.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.