Ripple випустить власний стейблкоїн з прив'язкою до долара: коли чекати

Читать на русском

У Ripple буде власний стейблкоїн, у компанії поділилися першими подробицями, на що чекати та коли

Читать на русском
У Ripple заявили про створення стейблкоїна, який буде прив'язаний до долара
Девід Шварц

У Ripple буде власний стейблкоїн, у компанії поділилися першими подробицями, на що чекати та коли

У Ripple заявили про готовність випустити власні стейблкоїни. Очікується, що це будуть цифрові активі з прив'язкою до долара США, які з'являться вже наприкінці 2024 року. При цьому зазначається, що стейблкойн Ripple значно орієнтований на корпоративних клієнтів і платіжні компанії.

Як передає coindesk, у керівництві Ripple Labs заявили, що компанія має намір випустити власний стейблкоїн з прив'язкою до долара США. Технічний директор Девід Шварц підкреслив, що планується запуск уже до кінця 2024 року. Очікується, що цей стейблкоїн буде забезпечений "депозитами в доларах США, короткостроковими казначейськими зобов'язаннями уряду США та іншими грошовими еквівалентами". Його запустять в мережах XRPL і Ethereum. При цьому поручити проведення аудиту резервів збираються сторонній компанії. 

"Емісія нашої стейблкоїни на XRP Ledger і Ethereum служить поворотною точкою для відкриття нових можливостей для інституційних і DeFi користувачів в різних екосистемах", зауважила президентка компанії Моніка Лонг.     

За словами технічного директора Девіда Шварці, цей стейблкоїн зможе створити конкуренцію такими активами, як USDT і USDC. Водночас новий актив буде спрямований в першу чергу на корпоративних клієнтів та платіжні компанії. Зазначається, що Ripple має намір завоювати ринок і надовго залишитися в цьому секторі цифрових активів.

Крім того, в компанії зауважили, що клієнтам пропонують прозорість і безпеку операцій.

"Ми будемо проводити публічні аудити щомісячно із залученням ведучої бухгалтерської фірми, і розкажемо про це детальніше пізніше. Ми прагнемо до повної прозорості", - зауважив технічний директор компанії. 

Оплата криптовалютою в Україні: що дасть легалізація

За даними Міністерства цифрової трансформації, минулого року українці заробили на криптовалюті понад 850 мільйонів доларів. У парламенті вже зареєстрували законопроєкт щодо створення сприятливих умов для криптоактивів. Експерти пояснили, чим легалізація цифрових активів допоможе громадянам. Фахівці зауважили, що це буде сприяти залученню більшої кількості зарубіжних інвестицій.     

"Віртуальні активи, відповідно до змін до ЦК України щодо розширення кола об’єктів цивільних прав, є цифровими речами, тобто благом, що створюється та існує виключно у цифровому середовищі та має майнову цінність. Тож до операцій з віртуальними активами застосовують положення ЦК України, як і до операцій з іншими речами. Зазвичай правочин з надання послуг або продажу товарів з оплатою у віртуальних активах є договором обміну (бартеру), згідно з яким кожна із сторін зобов’язується передати у власність один товар в обмін на інший товар або послугу", - зазначив В’ячеслав Златін, юрист практики Технологій та інвестицій в Juscutum.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.