Toyota, Mazda, Renault - ПриватБанк пропонує пільгові кредити на обрані марки авто

Погашати щомісячні платежі клієнти можуть через "Приват-24", термінали самообслуговування, чи відділення банку

ПриватБанк
Клієнти ПриватБанку можуть придбати автомобілі Toyota, Mazda, Renault за новою програмою кредитування

ПриватБанк запустив для українців програму кредитування нових автомобілів - Toyota, Mazda, Renault. Для цього треба вибрати свій засіб серед модельного ряду, подати заявку банку та дочекатися 2 хвилини на рішення про погодження кредиту. Про це повідомили у пресслужбі фінустанови. 

Нова програма автокредитування "Mazda в кредит з пільговим періодом від ПриватБанку" дає можливість впродовж першого дворічного терміну кредиту сплачувати платежі за пільговими умовами кредитування, які залежно від першого внеску складають від 0,01% до 6,5% річних. Після завершення пільгового періоду діятиме стандартна кредитна ставка, загалом середній щомісячний платіж при купівлі, наприклад, популярної моделі Mazda CX-30 становить від 8 925 гривень на місяць.

Купити обрану модель популярного бренду Mazda за програмою "Mazda в кредит з пільговим періодом від ПриватБанку" з авансом від 20% на строк до 5 років можна в офіційних дилерів Mazda в Україні, в "Приват-24", на сайті чи у відділеннях ПриватБанку. Після вибору вашого автомобіля в бажаній комплектації та подачі заявки банку - попереднє рішення про погодження кредиту потрібно почекати всього 2 хвилини. Погашати щомісячні платежі легко через "Приват-24", термінали самообслуговування чи відділення банку. Детальні умови - за посиланням.

ПриватБанк кредитує автомобілі Mazda з пільговим періодом виплат
ПриватБанк кредитує автомобілі Mazda з пільговим періодом виплат

Купити одну з моделей Renault за умовами програми з авансом від 20% тепер можна у "Приват-24", на сайті чи у відділеннях ПриватБанку. Для цього треба вибрати свій автомобіль серед модельного ряду Renault, подати заявку банку та дочекатися 2 хвилини на рішення про погодження кредиту. При купівлі авто в кредит, наприклад Renault Duster вартістю 713 200 гривень на 5 років, щомісячний кредитний платіж становить від 7 472 гривень на місяць. Серед переваг нової програми - знижена процентна ставка протягом перших 24 місяців, відсутність нотаріального завірення договору застави, можливість дострокового погашення кредиту в будь-який момент та внесення платежів через "Приват-24", термінали самообслуговування, чи відділення банку. Детальні умови - за посиланням.

ПриватБанк кредитує автомобілі Mazda з пільговим періодом виплат
ПриватБанк кредитує автомобілі Mazda з пільговим періодом виплат

Нова партнерська програма банку та офіційного представника марки "Тойота-Україна" є інноваційною для ринку, оскільки при оформленні кредиту щомісячний платіж буде значно меншим, ніж за стандартними умовами кредитування, шляхом залишкового платежу у розмірі 30% вартості авто. Головна перевага програма в тому, що впродовж основного строку кредиту треба сплатити лише частину вартості авто. В останній місяць користування кредитними коштами можна оновити автівку в офіційного дилера "Тойота-Україна" продати її офіційному дилеру не менше ніж 70% вартості чи погасити останній платіж у розмірі 30% від вартості автомобіля та залишити автомобіль собі.

Купити будь-яку з наявних моделей Тойота за умовами програми з авансом від 30% на строк 36 місяців можна в офіційних дилерів Toyota в Україні, у "Приват-24", на сайті чи у відділеннях ПриватБанку. Для цього треба вибрати свій автомобіль серед модельного ряду Тойота, подати заявку банку та дочекатися 2 хвилини на рішення про погодження кредиту. Погашати щомісячні платежі легко через "Приват-24", термінали самообслуговування, чи відділення банку. Детальні умови - за посиланням.

ПриватБанк відкрив українцям кредитування авто за програмою “ТОЙОТА ЛЕГКО”
ПриватБанк відкрив українцям кредитування авто за програмою "Тайота легко" 

Кредит на нові авто у ПриватБанку

У клієнта є можливість достроково повернути кредит. Штрафні санкції за дострокове повернення кредиту відсутні. Кредитний договір може бути змінений або розірваний за взаємною згодою сторін або у випадках, прямо визначених законодавством. Будь-які зміни до кредитного договору, а також розірвання кредитного договору оформлюються у вигляді додаткових договорів до кредитного договору. Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку, спорідненої або пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання послуги з надання кредиту (крім надання пакета банківських послуг). У разі невиконання клієнтом обов'язків за договором банк відповідно до умов укладеного договору та чинного законодавства має право вимагати відшкодування завданих збитків у вигляді неустойки (штраф, пеня). Банк не має права вносити зміни до укладених із клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом. Клієнт може відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації (за телефоном 3700 або через чат «Допомога Онлайн»).

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Останні новини

Справу керівника WOG Пивоварського передали до суду - у чому його звинувачують

Ігроманам більше не видаватимуть кредитів - подробиці від КРАІЛ

Повний перелік податків, які хоче підняти Кабмін, та наслідки цього рішення

Чи випишуть автоматично штрафи всім, хто не оновив дані, відповіли в Міноборони

ЄС надасть Укрзалізниці більше 40 мільйонів євро на євроінтеграцію

Перетворювач напруги з Епіцентру не сподобався покупцю - що вирішив суд

В Україні стрімко дорожчає автогаз: скільки доведеться платити

Як продовжити пенсію по інвалідності під час війни, пояснили юристи

Бізнес назвав найбільш реальну модель економічного бронювання: яку саме і які аргументи

Світла стане більше: до енергосистеми України підключили атомний блок

Більше новин
Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube