У Binance зробили заяву щодо масових блокувань рахунків українських користувачів: що відбулося насправді

Читать на русском

У мережі розповсюдили повідомлення про масові блокування українських користувачів на Binance, представники біржі пояснили, що відбувається

Читать на русском
Українські користувачі скаржаться на блокування рахунків на Binance, що кажуть у компанії
Binance

У мережі розповсюдили повідомлення про масові блокування українських користувачів на Binance, представники біржі пояснили, що відбувається

1 березня у мережі стала з'являтися інформація про те, що сервіс для торгівлі цифровими валютами Binance блокує та видаляє рахунки українських користувачів. Водночас у компанії зазначили, що зараз жодних заходів щодо користувачів з України насправді не застосовують. При цьому офіційної інформації про блокування та видалення рахунків не було.

Як передає Incrypted, інформація про видалення рахунків українських користувачів стала з'являтися в тематичних Telegram-каналах. При цьому офіційної заяви про нібито масове блокування не було. Водночас зауважується, що про блокування свого рахунку також повідомив криптоблогер Богдан Тимощук, відомий під псевдонімом TumoBog.

У Binance на запит журналістів зазначили, що наразі "жодних окремих заходів щодо клієнтів з України не застосовують". У компанії також додали, що експерти докладають всіх зусиль для оперативної перевірки  кожного окремого випадку. Фахівці активно працюють із тими користувачами, яких торкнулася ця проблема.

"Важливо розуміти, що правоохоронним органам часто доводиться заморожувати кілька облікових записів, щоб визначити, які з них причетні до розслідування, а які — ні. На жаль, це означає, що ці заходи в окремих випадках можуть торкнутися звичайних користувачів", - підкреслили у Binance.

Крім того, представники Binance зауважили, що відповідальність за управління своїми криптоактивами лежить і на користувачах. Експерти зазначили, що важливо знати, куди саме користувачі відправляють свої кошти та звідки вони ці кошти отримують. 

Сервіс Revolut запустить нову біржу для криптовалют   

Нещодавно стало відомо, що фінансовий сервіс Revolut готується до запуску власної біржі для операцій з цифровими валютами, яка буде спрямована на просунутих трейдерів. Компанія зазначає, що бета-тестування вже завершено. Нова торгова платформа запропонує користувачам глибшу аналітику ринку і нижчі комісії, ніж у застосунку цифрового банку. Очікується, що користувачі нової біржі від Revolut зможуть розраховувати на знижені торгові комісії в розмірі 0−0,09% під час купівлі та продажу криптовалюти. Водночас точної дати запуску біржі наразі немає.

Слід зазначити, що зараз Revolut вже надає базові криптовалютні послуги багатьом клієнтам. Однак ці функції призупинили для бізнес-клієнтів у Великобританії на початку 2024 року.

Політолог Володимир Фесенко розкриває, чому новий законопроєкт не слід називати «скандальним» та чому важливо уникати таврування. Розмова про значущість мобілізації та можливі наслідки в разі невтілення цього закону. Приєднуйтеся до перегляду для глибшого розуміння.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.