Чоловіка вимагають повернути заборгованість у розмірі 13 607 гривень
Чоловік вказує, що у нього у 2019 році викрали SIM-карту оператора Київстар та оформили кредити. Згодом йому стало відомо про виконавчий напис, за яким з нього на користь фінустанови вимагають стягнути заборгованість у розмірі 13 607 гривень. Однак він жодного договору не укладав та кредитних коштів не отримував. Про це вказується у рішенні Жовтневого районного суду Кривого Рогу, опублікованого 28 січня 2021 року.
16 листопада 2019 року в чоловіка викрали SIM-карту мобільного оператора Київстар та оформили кредити. Він звернувся до поліції, де за його зверненням відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР). Згодом йому стало відомо про виконавчий напис нотаріуса, за яким з нього на користь фінустанови вимагають стягнути заборгованість у розмірі 13 607 гривень.
Чоловік вважає, що виконавчий напис вчинений з порушенням порядку вчинення виконавчих написів та за відсутності документів, які підтверджують безспірність заборгованості. Він не визнає факт наявності будь-якої кредитної заборгованості, тому що жодного договору не укладав, кредитних коштів не отримував.
Позов чоловіка вирішили задовольнити. Виконавчий напис, вчинений приватним нотаріусом, про стягнення з нього користь фінустанови заборгованості за кредитним договором в розмірі 13 607 гривень, не підлягає виконанню.
"З матеріалів справи не вбачається, що при вчиненні напису нотаріус отримувала від фінустанови первинні бухгалтерські документи щодо видачі кредиту та здійснення його часткового погашення (квитанції, платіжні доручення, меморіальні ордери, розписки, чеки). Також не вбачається, що при вчиненні виконавчого напису нотаріусом встановлено, що заборгованість є безспірною. Крім цього, виконавчий напис викладений повністю на спеціальному бланку, а не на оригіналі документа чи його дублікаті, що встановлює заборгованість, що вказує на порушення нотаріусом пп. 5.1. та 5.2. пункту 5 глави 16 розділу II Порядку вчинення нотаріальних дій. Суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню", - додали у суді.
Досвідчений радник міністра з керування безпілотними літальними апаратами Ярослав Олійник наголошує, що Україна ретельно врахувала ризики, розробляючи план щодо мільйона дронів. У відео ви дізнаєтеся, де планується виготовлення, які заходи передбачається вжити, та чому це неможливо реалізувати в торговельних центрах.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.