Користувачі Telegram Business зможуть додавати чат-ботів як своїх невидимих секретарів, щоб відповідати на всі або певні чати
Користувачі можуть перетворювати свої особисті облікові записи у Telegram на бізнес-акаунти. Також з'явиться можливість додавання чат-ботів, які надаватимуть відповіді. Завдяки штучному інтелекту вони виведуть автоматизацію обслуговування клієнтів на абсолютно новий рівень. Тож варто слідкувати за оновленнями месенджера. Про це 6 березня повідомив засновник Telegram Павло Дуров.
За його словами, цього тижня запустили першу серію функцій Telegram Business.
"Цього тижня ми запустили першу серію функцій Telegram Business. Тепер користувачі можуть перетворювати свої особисті облікові записи Telegram на бізнес-акаунти. У результаті вони зможуть додавати своє місцеперебування та години роботи, організовувати чати з кольоровими мітками, використовувати автоматичні вітальні повідомлення та ярлики для швидких відповідей", - заявив Дуров.
Дуров зазначив, що це тільки початок. У березні заплановано відкриття ще більшої кількості функцій Telegram Business.
"Одна з цих функцій революціонізує взаємодію людей із чат-ботами. В облікові записи Telegram Business можна буде безперешкодно додавати чат-ботів як невидимих секретарів, які відповідатимуть на всі чи певні чати. Завдяки ШІ ці чат-боти зможуть вивести автоматизацію обслуговування клієнтів на абсолютно новий рівень", - заявив розробник Telegram.
Нові API ботів для розробників стануть доступними пізніше у березні, і все це буде безкоштовно. Користувачів просять слідкувати за оновленнями.
28 лютого Дуров повідомив, що власники Telegram-каналів з березня отримуватимуть фінансову винагороду за свою роботу. Виведення коштів буде можливе лише через криптовалюту Toncoin. Вказується, що наразі Telegram-канали генерують 1 трильйон переглядів щомісяця. Проте лише 10% цих переглядів монетизуються за допомогою Telegram Ads.
"У березні рекламна платформа Telegram офіційно відкриється для всіх у майже ста нових країнах. Власники каналів почнуть отримувати 50% усіх доходів, які Telegram отримує від показу реклами на своїх каналах", - казав Дуров.
Варто додати, що в Україні не вщухають розмови про заборону використання Telegram. У месенджері нібито розповсюджують інформацію різного характеру, на яку немає ніякого впливу. Однак експерти вказують, що це не є виходом, оскільки поширення дезінформації та фейків може відбуватися й через інші канали.
Макрон висловив припущення, що західні країни можуть відправити війська для захисту України, але додав, що наразі таких рішень не прийнято. Чи можливо такий розвиток подій, чи це лише стратегічна тактика? Український політолог Андрій Золотарьов поділиться своїми думками з цього приводу. Приєднуйтесь до перегляду, щоб дізнатися більше.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.