У жінки з рахунку зникло 65 тисяч гривень, а Ощадбанк не зміг пояснити як це сталося - чи повернув суд кошти

Читать на русском

Клієнтка Ощадбанку звернулась з заявою про викрадення коштів до поліції

Читать на русском
Ощадбанк
У клієнтки Ощадбанку з рахунку викрали кошти у розмірі 65 тисяч гривень, вона вимагає повернути їх

Клієнтка Ощадбанку звернулась з заявою про викрадення коштів до поліції

З рахунку жінки чотирма платежами перерахували 65 тисяч гривень. Ощадбанк відмовляється пояснити операції та повертати кошти. Про це вказується у рішенні Ленінського районного суду Запоріжжя (юридична назва суду), опублікованому 12 березня 2024 року. 

9 травня 2023 року з рахунку жінки в Ощадбанку чотирма платежами була перерахована через Ukr Kyiv mobile banking сума 65 тисяч гривень. Фінустанова операції по картці заблокувала, але пояснити транзакції не змогла та гроші не повернула. Вона звернулась з заявою про викрадення до поліції, де відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України.

"Як вбачається з даних програмного забезпечення, в період сеансу роботи в системі "Ощад 24/7" на пристрої SM-G965N 09.05.2023 року з 08:52 по 08:56 за рахунком позивачки були перераховані кошти в сумі 65 тисяч гривень на банківську картку, емітовану АТ "Таскомбанк". Залишок коштів по рахунку в сумі 88 904 гривень, в той же день 09.05.2023 року були отримані нею готівкою в касі банку", - заявили в Ощадбанку. 

Що вирішив суд? 

Суд вирішив відмовити жінці у задоволенні позову. Операції з переказів коштів у сумі 65 тисяч гривень відбулися з використанням даним, які відомі лише їй. 

"Операції з переказів коштів у сумі 65 тисяч гривень були здійснені 9 травня 2023 року в мережі інтернет за допомогою системи ДБО "Ощад 24/7", авторизація та вхід до якої виконаний з використанням реквізитів платіжної картки, у тому числі CVV-коду, а також фінансового номера, кодів, отриманих в ОТР-повідомленнях, які відомі тільки власниці картки, АТ "Ощадбанк" не повинен нести відповідальність за дані операції", - наголосили у суді.

Ветеран війни Юрій Гудименко розповідає про необхідність уважно ставитися до обмовок у контексті допомоги для України. Важливо розуміти, що заява Макрона ще не означає автоматичного направлення військ до конкретних районів, як, наприклад, під Авдіївку. Наш гість також підсумує допомогу з боку Франції та відгуки на заяви самого Макрона. Приєднуйтеся до обговорення - буде цікаво.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.