Українці, що живуть у багатоповерхівках вище 9 поверху, замерзатимуть зимою - експерт назвав причину

Читать на русском

Ситуація буде важкою, якщо не забезпечити насосну групу додатковими генераторами

Читать на русском
Опалення
Багатоповерхівки в Україні буде важко забезпечити опаленням

Ситуація буде важкою, якщо не забезпечити насосну групу додатковими генераторами

Через відключення електроенергії забезпечити опаленням багатоповерхівки буде проблемою, особливо вище дев'ятого поверху. Крім того, очікується можлива паніка на ринку паливно-мастильних матеріалів через закупівлю генераторів. Про це в ефірі телеканалу "Київ24" розповів голова ради Української асоціації відновлюваної енергетики Станіслав Ігнатьєв.

Він вказує, що проблема відсутності опалення найбільш загрозлива для мешканців поверхів вище дев'ятого. За його словами, не виключено, що все це призведе до паніки на ринку не тільки генераторів, а й на паливно-мастильні матеріали.

"Перше питання, звідки буде генеруватися опалення. А друге питання: як підіймати на багатоповерхову забудову це опалення. До дев'ятого поверху – це тиск, що може видати теплостанція. Наприклад, Київська ТЕЦ-5 може дати тиск. По інших (поверхах) – питання. Я живу у 24-поверховому будинку, тут буде важка ситуація, якщо не забезпечити насосну групу додатковими генераторами. Оскільки ви розумієте, який об’єм палива необхідний для того, щоб забезпечити генератори і видачу електроенергії по будинках", - заявив Ігнатьєв.

Які кроки потрібно зробити, щоб зрозуміти чому немає світла

Стабілізаційні, екстрені відключення світла або ж локальна аварія - це ті три можливі причини, через які у вас вдома може бути відсутнє світло. Щоб дізнатися, чому саме його немає, і за необхідності подати аварійну заявку, виконайте наступні три кроки:

  • Перевірте на сайті ДТЕК або в чат-боті у Viber та Telegram, чи зареєстровані за вашою адресою аварійні, стабілізаційні або екстрені відключення світла.
  • Якщо відключень немає, зверніться до свого ОСББ, ЖБК чи УК для перевірки внутрішньобудинкових мереж.
  • Якщо внутрішньобудинкові мережі працюють справно, ОСББ, ЖБК чи УК повинні подати заявку до ДТЕК, які перевірять та відремонтують усе необхідне.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.