Українці задонатили 50 мільярдів гривень через банки Монобанк - Гороховський розповів, що нового з'явилося у сервісі накопичення

У Монобанку докладають зусиль, аби темпи зборів не спадали

Монобанк
Гороховський про результати роботи банок Монобанку та оновлення сервісу накопичення

За допомогою банки від Монобанку вже зібрали майже 50 мільярдів гривень, користувачам також доступні нові можливості. Фінустанова не припиняє працювати над тим, щоб темпи зборів не спадали. Про це 19 березня повідомив співзасновник Монобанку Олег Гороховський. 

За його словами, нова версія поступово стає доступною усім, якщо ви ще не бачите оновлення, то потрібно почекати. Що нового зʼявилося в банці Монобанку останнім часом:

  • Можливість зберігати чужі банки до себе (переходите за посиланням в застосунок та натискаєте прапорець). Тепер усі цікаві вам банки під рукою, і не треба їх повторно шукати в соцмережах. Ви можете постійно моніторити прогрес збору (або навіть вивести його на homescreen-віджет, який ми додали місяць тому). Тепер можна налаштовувати періодичні відрахування на вибрані банки. Це має допомогти довготривалим зборам не згасати.
  • IBAN для Банок. На перший погляд, ця новина не викликає емоцій, проте ті, хто давно волонтерить добре знає, що збір можна помножити на два, якщо долучити бізнеси (юросіб). IBAN відкриває таку можливість, бо юрособи не можуть просто так закидати на банку, їм треба реквізити. Якщо ви зареєстровані у реєстрі волонтерів, то юрособа зможе навіть не платити податки за такий донат. Найімовірніше юрособа попросить вас написати офіційне запрошення приєднатися до збору, тому ви можете шаблон заяви забрати тут або у підтримці.
  • Фонди нарешті отримали змогу відкривати багато зборів одночасно. Фонди, якщо вам треба більше банок, ви знаєте, куди звертатись.
  • У наступному релізі ви отримаєте можливість прикріпляти звіт у банку після її розбиття. Звіт буде доступний за посиланням на розбиту банку.

Що таке банка від Монобанку

Банка Монобанк дозволяє візуалізувати мрії, на які потрібні гроші, а також прискорити процес накопичення. Серед основних особливостей сервісу можна виділити:

  • Накопичувати гроші можна в трьох валютах – у гривні, в доларах і євро. Найвигідніший варіант накопичення – в національній валюті. При відкритті такого депозиту відсоткова ставка буде максимальною;
  • Можна дати ім’я банці, прикріпити до неї будь-яку картинку. В результаті сервіс – це віртуальний аналог звичайної скарбнички;
  • Гроші завжди можна зняти з накопичувального рахунку, якщо вони потрібні вам терміново;
  • Доступна можливість спільного накопичення – одну скарбничку ви можете поповнювати з родичами або друзями, щоб швидше досягти мети;
  • Декілька зручних способів поповнення скарбнички.

Як створити банку

Щоб отримати доступ до системи накопичення грошей, оновіть мобільний додаток. Відповідний розділ буде розташовуватися поруч з «Депозитами». Сервіс «Банка» Монобанк активується в такий спосіб:

  • Клацніть на пункт «Банка», щоб перейти до базових налаштувань, клацніть на кнопку «Створити».
  • Введіть назву цілі, на яку ви хочете накопичити гроші за допомогою мобільного додатку. На першому етапі також вибирається валюта, в якій будуть здійснюватися накопичення. Можна збирати гроші в гривні, в євро або доларах.
  • На завершальному етапі можна встановити суму, яку ви хочете зібрати за допомогою сервісу. Крок можна пропустити, залишивши поле незаповненим.

Налаштування сервісу

В налаштуваннях сервісу «Банка» користувач може вносити такі корективи:

  • Змінити назву цілі, на яку збираються гроші;
  • Встановити іншу суму цільового накопичення;
  • Змінити стандартний фон банки, додавши картинку. Можна встановити будь-яку картинку, яка завантажена в пам’ять вашого смартфона;
  • Написати текст, який буде висвітлюватися іншим користувачам, які беруть участь в спільному накопиченні.

Останні дні приносять багато новин про удари по нафтопереробних заводах та нафтосховищах в Росії. Повідомлення про смерть віцепрезидент компанії «Лукойл», який, за чутками, покінчив життя самогубством після атаки на завод, ще більше загострює ситуацію. Ми розмовлятимемо з колишнім громадянином росії, Михайлом Орєшніковим, щоб з'ясувати можливі наслідки цих подій на військовому та економічному фронті. Приєднуйтеся до обговорення.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube