В Україні стартувала навчальна реінтеграційна програма для ветеранів «Кіберзахисники»: деталі

Читать на русском

Учасники здобудуть практичні навички, які допоможуть зберегти відданість захисту країни у кіберпросторі, сприяючи зміцненню систем захисту цифрової інфраструктури в Україні

Читать на русском
Ветерани
Для ветеранів презентували навчальну програму "Кіберзахисники"

Учасники здобудуть практичні навички, які допоможуть зберегти відданість захисту країни у кіберпросторі, сприяючи зміцненню систем захисту цифрової інфраструктури в Україні

Проект для ветеранів «Кіберзахисники» має на меті надати їм комплексну підтримку на шляху нових кар'єрних можливостей у сфері кібербезпеки. Про старт програми 7 березня повідомили на Урядовому порталі.

В Мінветеранів нову програму називають унікальною ініціативою для українських ветеранів й ветеранок, які відчувають покликання захищати країну у цифровому просторі.

“Мінветеранів зацікавлене у розвитку ініціатив наших партнерів, спрямованих на навчання та перекваліфікацію ветеранів війни в сфері IT. Ми переконані, що проходження реінтеграційної програми “Кіберзахисники” послужить надійним стартом для подальшого працевлаштування ветеранів та ветеранок, зокрема, на посади державних службовців, які виконують функції із забезпечення кібербезпеки, кіберзахисту та безпеки інформаційних технологій”, – зазначила заступник директора Департаменту цифрового розвитку та трансформації Мінветеранів Надія Адаменко.

Програма "Кіберзахисники” розрахована на 4 місяці, вона включає регулярні заняття для практичного закріплення теоретичного матеріалу, інтенсивне вивчення англійської мови, професійні консультації щодо кар'єрного росту та психосоціальну підтримку.

"Учасники здобудуть практичні навички, які допоможуть зберегти відданість захисту країни у кіберпросторі, сприяючи зміцненню систем захисту цифрової інфраструктури в Україні", - йдеться в повідомленні відомства.

Урочисте відкриття навчальної програми відбулося у Національному університеті “Києво-Могилянська Академія” за участі представників Міністерства у справах ветеранів України, Національного координаційного центру кібербезпеки при Раді національної безпеки і оборони України та Фонду цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global).

Програма "Кіберзахисники” реалізується за сприяння Міністерства у справах ветеранів України та Національного координаційного центру кібербезпеки при Раді національної безпеки та оборони України та реалізується за стратегічної та фінансової підтримки Управління з координації надання допомоги США країнам Європи та Євразії U.S. Department of State.

В мережі активно обговорюється можливість появи "Вугледарського котла". Цікаво, що зазвичай про подібні ситуації говорили після їх виникнення, коли вже нічого не можна було змінити. Але чи можливий зараз такий ризик на найбільш небезпечних напрямках фронту? Про це розповість політолог Андрій Золотарьов. Приєднуйтесь до обговорення.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.