Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України презентувало нові підходи до міжнародних автобусних пасажирських перевезень, які можуть забезпечити якісний сервіс пасажиру та сприятливі умови для роботи легального бізнесу
Задача реформи полягає у забезпеченні якісного сервісу для пасажирів. А також створенні умов для роботи бізнесу. Йдеться про цифровізацію сервісів та послуг, а також зміни до нормативно-правової бази. Про це повідомили 22 березня на урядовому порталі.
В уряді наголосили, що ключова мета реформи автобусних пасажирських перевезень – забезпечити якісний сервіс пасажиру та сприятливі умови для роботи легального бізнесу.
«Дослідження проведене за підтримки міжнародних партнерів показало – чверть міжнародних перевезень складають нелегали. Це означає, що пасажири не можуть бути впевнені у безпеці перевезення, а державний бюджет щорічно недоотримує близько 500 мільйонів гривень. Але наша задача полягає не у «закручуванні гайок», а у створенні умов для роботи бізнесу – без зайвої бюрократії і впливу людського фактору. Перший крок – цифровізація сервісів та послуг, а також змін до нормативно-правової бази», – повідомив міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.
Реформа міжнародних автобусних перевезень складається як з продуктів та послуг для пасажира та перевізника, так і зі змін до профільних нормативних актів. Зокрема, йдеться про:
Заява про наближення України до вступу до Євросоюзу та офіційне приєднання Швеції до НАТО - це кроки, які викликають великий інтерес. Як український політолог Андрій Золотарьов оцінює ці події? Чи настане день, коли Україна вступить у Північноатлантичний альянс і під якими умовами це може статися? Дізнайтеся більше в нашому захопливому інтерв'ю.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.