Завершення опалювального сезону: рішення по регіонах прийматимуть окремо

Читать на русском

Рішення про закінчення опалювального сезону в регіонах, які постраждали від російських ракет, будуть приймати окремо та залежно від температури навколишнього середовища

Читать на русском
Опалення, енергетика
Опалювальний сезон можуть завершити достроково

Рішення про закінчення опалювального сезону в регіонах, які постраждали від російських ракет, будуть приймати окремо та залежно від температури навколишнього середовища

У тих регіонах, які сильно постраждали від російських атак, де є ушкодження енергетичної інфраструктури, є ушкодження електростанцій, там, звичайно, ці рішення будуть прийматись окремо. Про це повідомив 24 березня голова правління «Укренерго» Володимир Кудрицький.

За словами Володимира Кудрицького, коли опалювальний сезон закінчується, люди іноді догріваються електроприладами. І це створює додаткове навантаження на енергосистему.

«Укренерго комунікує з місцевою владою для того, щоб припинення опалювального сезону не створило негативних наслідків для постраждалої енергосистеми того чи іншого регіону» - сказав він.

Найтяжчою є ситуація в Харкові. Але «Укренерго» має цілих три опції, які дадуть можливість забезпечити збільшену подачу електрики споживачам. Володимир Кудрицький висловив сподівання, що в кінці наступного тижня вдасться суттєво покращити ситуацію з енергозабезпеченням міста.

«Одеса, Хмельницький, Кривий Ріг — це ті регіони, де необхідно ощадливо ставитися до споживання електроенергії. Там можливі при досягненні максимуму споживання певні обмеження енергопостачання для збалансування цих вузлів. Нам потрібно буде декілька днів для ліквідації наслідків російських атак», — розповів Володимир Кудрицький.

Вночі 24 березня ворог активно атакував Дніпропетровщину. Пошкоджені певні енергетичні об’єкти в Кривому Розі. Це місто додали до того списку регіонів, де наразі потрібно економити електроенергію та можуть бути контрольовані перерви в енергопостачанні.

За словами Кудрицького, Українська енергосистема зазнала збитків у щонайменше сто мільйонів доларів через останні масовані комбіновані обстріли рф. Йдеться лише про високовольтне обладнання «Укренерго». За словами Кудрицького, якби не попередня підготовка до імовірних ворожих ударів по енергетиці та роботи із захисту систем, то пошкодження могли бути значно серйознішими.

Чимало було повідомлень про падіння п'яти російських літаків СУ-34 протягом останнього місяця. Також надійшли новини про катастрофу двох СУ-35 і на завершення ми отримали інформацію про падіння літака А-50. Ми вирішили обговорити цю тему з авіаційним експертом, Анатолієм Храпчинським, щоб дізнатися, з чим це може бути пов'язано. Як вважає наш експерт, що призвело до такого різкого і частого зростання авіаційних "інцидентів" у російській авіації? Приєднуйтеся - буде цікаво!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.