Жінка після заміни SIM-карти Київстар заборгувала Приватбанку 72 110 гривень - чи повернув суд кошти

Читать на русском

У Київстар сказали, що номер жінки не працює з невідомих для них причин та запропонували звернутись в їх сервісний магазин

Читать на русском
Київстар
Жінка замінила SIM-карту Київстар, бо її номер був заблокований та дізналась про заборгованість в розмірі 72 110 гривень

У Київстар сказали, що номер жінки не працює з невідомих для них причин та запропонували звернутись в їх сервісний магазин

Жінка 17 січня 2023 року не змогла розрахуватись в магазині банківською карткою. Її номер телефону був заблокований, тож зайти у додаток фінустанови не було можливим. Згодом вона придбала нову SIM-карту Київстар та дізналась про заборгованість в розмірі 72 110 гривень. Про це йдеться у рішенні Вижницького районного суду Чернівецької області.

Жінка не змогла розрахуватись в магазині карткою ПриватБанку, бо на рахунку недостатньо коштів. У застосунок "Приват24" з телефону вона не змогла зайти, оскільки з 15 січня 2023 року номер був заблокований з невідомих їй причин. У Київстар сказали, що номер жінки не працює з невідомих для них причин та запропонували звернутись в їх сервісний магазин. 19 січня 2023 року вона придбала нову SIM-карту та спробувала зайти в застосунок "Приват24", однак не змогла. У відділенні ПриватБанку їй повідомили про заборгованість на рахунках в розмірі 72 110 гривень.

Яким було рішення суду? 

Суд відмовив жінці у задоволенні позову. Вона не вчасно проінформувала ПриватБанк про втрату фінансового номера. 

"З врахуванням обставин, а саме, втрати  15.01.2023 року фінансового номера та виявлення недостачі коштів на картці, суд вважає, що позивачка мала відповідно до п.п. 2.1.4.5.8 та 2.1.4.11.1 умов і правил, звернутися до відділення банку та повідомити про настання відповідного випадку. Однак вона це зробила лише 19 січня 2023 року. Суд вважає, що в задоволенні позовних вимог про захист прав споживача, повернення коштів, необхідно відмовити", - наголосили у суді.

Майстерність фальшивомонетників зросла в рази - підробити можуть будь-яку купюру, ще й так, що її приймають термінали поповнення. Як виявити фальшивку, розповідає фахівчиня з криміналістичної лабораторії Вікторія Куликовська.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.