Як чинні, так і нові користувачі акаунтів Payoneer зможуть отримати кешбеки від 500 до 2000 грн
Задля підтримки українців, які користуються сервісом Payoneer у Приват24 для отримання закордонних платежів, з серпня 2024 року банк запускає нову програму кешбеку. Про це повідомили на офіційному сайті фінустанови.
В Приватбанку повідомили, що як діючи, так і нові користувачі акаунтів Payoneer зможуть отримати кешбеки від 500 до 2000 грн, якщо переказують кошти з Payoneer на картку фізичної особи або валютний рахунок ФОП на суму від $500 (в еквіваленті) через сервіс Payoneer в Приват24. Крім того, три найактивніших учасники за підсумками програми отримають три головних кешбеки від 10 тис. до 25 тис. грн.
"За два роки від інтеграції сервісу Payoneer в Приват24 у травні 2022, свої акаунти Payoneer через Приват24 створили понад 50 тис. нових клієнтів. Інтегрований сервіс Payoneer у Приват24 дозволяє клієнтам швидко, зручно та без додаткових комісій переказувати кошти на рахунки та картки Приватбанк за декілька кліків - зарахування коштів здійснюється в режимі онлайн 24/7 навіть у вихідні та свята", - пояснили у фінустанові.
Крім того, користувачам Приват24 доступні сервіси отримання банківських реквізитів за балансами в USD та EUR і перегляд історії дебетових транзакцій, виконаних через ПриватБанк. Як зареєструватися та вивести кошти з Payoneer через Приват24 - дивіться у відео.
З 20 липня в Україні почала працювати програма пільгового кредитування під 0% на сонячні панелі й вітрові установки для приватних домогосподарств. Держава повністю компенсуватиме відсоткову ставку за такими кредитами впродовж 10 років. Проте, отримати кредити зможуть не всі.
У Приватбанку зауважили, що кредити під 0% - це не гуманітарна допомога. І пояснили, що гроші на купівлю енергообладнання видаватимуть не всім охочим, а ретельно перевірятимуть платоспроможність клієнтів. Про це заявив член правління Приватбанку з питань малого і середнього бізнесу Євген Заіграєв.
«Якщо кредит не повернеться, це стане проблемою, тому банки не будуть видавати кредити всім і кожному як гуманітарну допомогу під лозунгом: „Паспорт і код, кредитуйся, народ“. Ми — комерційні установи, які мають кредитувати задля отримання прибутку, тому ми використовуємо діючі кредитні процедури», — розповів Заіграєв.
Він наголосив, що банк буде оцінювати ці проєкти з погляду окупності й можливості повернення коштів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.