Експерти пояснили, як геймери можуть здійснювати покупки за допомогою криптовалюти
Геймери зможуть через біржу Binance продавати ігрові NFT. Також йдеться про обмін внутрішньоігрових винагород у вигляді цифрових валют. Таким чином, геймери можуть здійснювати покупки в ігрових магазинах за допомогою криптовалюти.
Як передає dev.ua, на онлайн-платформах або ігрових магазинах уже можна знайти варіанти з оплатою цифровими активами. Для такої покупки потрібно:
Це проєкти, які поєднують у собі відеоігри та DeFi (децентралізовані фінанси). Це основний спосіб монетизації ігрового процесу. У GameFi геймери можуть володіти цифровими активами гри. Йдеться про зброю, спорядження або персонажів. Згодом таку власність можна продавати на NFT-маркетплейсах.
Нововведенням системи P2E можна назвати зміну права власності. Таким чином, ігрові активи тепер не контролюються одноосібно розробником гри, на них також мають право власності та гравці. Зокрема, можна отримувати токени за дії. Наприклад, за внутрішньоігрові завдання (накшталт бігу, тренувань тощо).
До кожного M2E-проєкту характерна своя система роботи. Зокрема, в деяких випадках спочатку потрібно заплатити, щоб брати участь у змаганнях. Також деякі проєкти потребують попереднього придбання NFT.
Раніше повідомлялося, що біржа Binance представила новий бот для арбітражу ставок фінансування. Як пояснили експерти, цей бот використовуватиметься для того, щоб допомогти трейдерам отримувати комісію за фінансування, відкриваючи постійну ф’ючерсну позицію та хеджуючи її протилежною позицією на спотовому ринку. Тобто, система підтримує ціну контракту на узгодженості зі спотовою ціною базового активу. Наприклад, якщо ставки фінансування позитивні - довгі позиції оплачуватимуть короткі позиції. Якщо навпаки - короткі позиції будуть оплачуватися довгими.
Цей бот буде першим ботом Binance, який автоматизує дельта-нейтральну спотову та ф’ючерсну арбітражну стратегію. Таким чином буде спрощено процес завдяки автоматизації спотових і безстрокових ф'ючерсних угод одночасно. Тобто, користувачам не доведеться керувати кількома угодами вручну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.