У мешканки Запоріжжя вийшла з ладу автівка, після заправки на АЗС ОККО - чи стягнув суд компенсацію

Читать на русском

Проїхавши приблизно 2 кілометри, транспортний засіб жінки почав рухатися ривками, а двигун функціонував з перебоями

Читать на русском
ОККО
Жінка вимагає від ОККО компенсацію у розмірі 15 141 гривні гривень, бо її автомобіль заправили бензином, а не дизпальним

Проїхавши приблизно 2 кілометри, транспортний засіб жінки почав рухатися ривками, а двигун функціонував з перебоями

Жінка заїхала на АЗС ОККО для заправки свого автомобіля дизельним пальним. Однак її транспортний засіб вийшов з ладу через потрапляння у двигун бензину. Вона вимагає компенсацію у розмірі 15 141 гривні. Про це йдеться у рішенні Ленінського районного суду Запоріжжя, опублікованого 10 червня 2019 року. 

08.05.2018 року приблизно о 08:00 жінка приїхала на автомобілі Kia Sportage для заправки дизельним пальним. Вона зупинила транспортний засіб біля колонки №6, направилася до касира АЗС ОККО та попросила заправити дизельним пальним «Pulls Diesel» на 30 літрів. 

Після заправки жінка отримала чек та побувши трохи на АЗС, пішла до автомобіля, сіла у нього та поїхала на роботу. Проїхавши приблизно 2 кілометри, транспортний засіб почав рухатися ривками, двигун функціонував з перебоями. Тоді вона подивилася у чек та побачила, що машину заправили якимось паливом під назвою «ТМ Pulls А-95-Євро5-Е5». 21.05.2018 року нею було надіслано на адресу ТОВ «ОККО-СХІД» претензію в якій зазначена сума матеріальної та моральної шкоди в розмірі 15 141 гривні. Однак клієнтка отримала відмову.  

"Позивачка не довела доказами, яке саме замовлення нею було здійснено, також не встановлено хто вставляв паливний пістолет у бак автомобіля. Мало того, не встановлено який саме автомобіль був заправлений 08.05.2018 року на АЗК ОККО згідно з фіскальним чеком", - заявили в ОККО.

Що вирішив суд? 

Суд відмовив жінці у задоволенні позову. Вона не довела наявність усіх елементів складу цивільного правопорушення та причинно-наслідкового зв'язку між діями АЗС ОККО та шкодою завданою їй. Тобто не встановлено вину відповідача.

"Позовні вимоги про стягнення з відповідача матеріальної та моральної шкоди не підлягають задоволенню через відсутність складу цивільно-правового правопорушення. Оскільки відповідач не здійснював протиправної поведінки щодо позивачки, понесені ним витрати не є майновою шкодою в розумінні ст. 1166 ЦК України, тому вона не може бути відшкодована, вина та причинно-наслідковий зв'язок відсутні", - наголосив суд. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.