У зв’язку з наймасштабнішим обстрілом Харкова, що спричинив блекаут, у місті сьогодні працюють лише 14 відділень Ощаду з 41
Унаслідок ракетної атаки 21-22 березня по енергетичній інфраструктурі України завдано наймасштабнішого удару по енергоструктурі. Найбільше постраждав Харків. У зв’язку з цим наразі в місті працюють лише 14 відділень Ощадбанку.
Як повідомив голова правління Ощадбанку Сергій Наумов, на сьогодні працюють насамперед ті відділення, які входять до місцевої мережі Power Banking.
Ось їхні адреси:
«Сподіваюся, що відповідним службам незабаром вдасться відновити електропостачання і наша мережа у місті запрацює в повному обсязі», - сказав Наумов.
У Харкові та області вранці 22 березня була зафіксована наймасованіша ракетна атака з початку 2024 року. Армія рф випустила по місту близько 15 ракет. Під обстрілом були різні райони Харкова. Ціллю окупантів переважно була енергетична інфраструктура. На місцях деяких влучань виникли пожежі. У місті не працювали номера екстрених служб "103", "104" та "112".
Унаслідок масованого ракетного удару по енергооб'єктах Харківської області 22 березня поранення отримав працівник одного з підприємств. За попередніми даними, окупанти випустили по Харківщині щонайменше 18 ракет типу С-300 та "Іскандер". З початку повномасштабного вторгнення рф це найбільший одночасний обстріл регіону.
Також в Харкові немає світла, через знеструмлення насосних підстанцій є проблеми з водопостачанням, в місті ввели графік подачі води з послабленим тиском, по вулицях курсують автобуси за "блекаутними" маршрутами, що розробили у 2023 році. Удари по місту відбувалися приблизно між 3 та 5 годинами ранку. Також вибухи лунали в Харківській області. Терехов проінформував, що головною ціллю ворожих дій стали об’єкти інфраструкри міста.
У світі пропаганди є вислів: можна весь час дурити маленьку кількість людей, можна маленький період часу дурити всіх, але постійно дурити всіх неможливо. Сьогодні Росія продовжує цю лінію, намагаючись дурити своє населення, заявляючи, що все під контролем. Проте, з часом суспільство розумітиме розрив між цими промовами та реальністю. Поговоримо про це з колишнім громадянином Росії, нині чувашським сепаратистом Михайлом Орєшніковим.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.