Як говорити з керівництвом про підвищення зарплати – п'ять дієвих порад

Потрібно підготуватися до розмови з керівництвом та звернути увагу на ряд важливих нюансів

Зарплата
Підвищення зарплати

Якщо ви вважаєте, що вам повинні платити більше за роботу, можна зробити дві речі: або шукати місце з вищою оплатою або поговорити з начальником про підвищення зарплати. Обидва варіанти змусять понервувати, але вони відкриють нові можливості. Є декілька важливих кроків, які потрібно зробити, перш ніж просити про підвищення зарплатні.

Про це повідомляє NewsBytes. Потрібно підготуватися до розмови з керівництвом та звернути увагу на ряд важливих нюансів. 

Визначтесь, чого ви хочете

Перш ніж просити про прибавку, чітко визначте бажану суму, щоб розмова з керівником була конструктивною. Подумайте, які аспекти роботи мають для вас вирішальне значення: фінансова винагорода, кар'єрне зростання або баланс між роботою та особистим життям. Розуміння пріоритетів допоможе ефективно уявити свою позицію.

Правильно виберіть час

Щоб підвищити свої шанси отримати підвищення, важливо розуміти цикли підвищення та бюджету вашої компанії. Це може відбуватися раз на рік, у річницю вашого працевлаштування або відповідно до фінансового року та планування бюджету компанії. Як тільки ви дізнаєтесь про терміни, заплануйте розмову з начальством за місяць або два до цього.

Підготуйте переконливі аргументи

Складіть перелік переконливих аргументів на користь підвищення зарплати. Наприклад, розкажіть про виконану роботу, яка, на вашу думку, заслуговує на більш високу оплату. Ваше завдання переконливо довести, чому ви цього заслуговуєте. А щоб надати докази своїх успіхів – ведіть облік досягнень, зберігайте електронні листи чи нотатки, в яких люди хвалили вашу роботу. Все це зробить прохання про підвищення більш обґрунтованим.

З'ясуйте, як виглядає система підвищення зарплати у вашій компанії

Роботодавці по-різному ставляться до підвищення зарплати. Одні дотримуються суворої політики, обмежуючи збільшення приблизно п'ятьма відсотками, інші щедріші. Знаючи типовий підхід вашої компанії до цієї проблеми, ви краще розумітимете свої можливості та шанси на успіх.

 Будьте готові до "ні"

Будьте готові до того, що ваш керівник може спочатку сказати "ні". Нехай це не збентежує вас, розглядайте це як корисний досвід.  Прислухайтеся до міркувань свого керівництва, оскільки воно може дати цінну інформацію для вашого майбутнього зростання. Обговоріть їхні очікування, складіть план дій і знову попросіть підвищення в наступному циклі, коли настане відповідний час.

Роботодавці можуть оформити компенсацію за облаштування робочого місця для осіб з інвалідністю онлайн

Відтепер подати заяву на отримання компенсації за облаштування робочого місця для осіб з інвалідністю можна через портал Дія. Для цього необхідно виконати декілька кроків:

  • Авторизуватися на порталі Дія.
  • Заповнити заяву, вказавши дані про особу з інвалідністю та облаштоване робоче місце.
  • Прикріпити документи, які підтверджують працевлаштування, купівлю допоміжних засобів та довідку медико-соціальної експертної комісії, яка засвідчує інвалідність співробітника.
  • Вказати IBAN свого рахунку.
  • Підписати заяву кваліфікованим електронним підписом (КЕП).

Рішення про нарахування компенсацій приймається упродовж 13 робочих днів. У разі його затвердження, кошти надійдуть на рахунок заявника протягом 5 робочих днів. Подавати документи на компенсацію можна, якщо співробітник з інвалідністю працює в компанії протягом останніх 90 днів на момент подання заяви.

Складання чисел з позначення року, "2+0+2+4", дає цифру "8": що вона означатиме для українських захисників на полі бою, і чи принесе магічна вісімка довгоочікуване полегшення - розповідає астрологиня Анна Карпєєва.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube