Як оновити особисті дані в Реєстрі застрахованих осіб: алгоритм дій від Пенсійного фонду

Читать на русском

В Пенсійному фонді пояснили, як оновити особисті дані в Реєстрі застрахованих осіб

Читать на русском
Пенсійний фонд
Взаємодіяти з ПФУ можна через вебпортал електронних послуг

В Пенсійному фонді пояснили, як оновити особисті дані в Реєстрі застрахованих осіб

Якщо в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України людина виявила неактуальні або помилкові відомості про себе, можна звернутися до Фонду для виправлення або актуалізації інформації. Як це зробити, пояснили 28 травня на порталі ПФУ.

Алгоритм дій

1. Зайдіть в особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

Як оновити особисті дані в Реєстрі застрахованих осіб: алгоритм дій від Пенсійного фонду 1
2. У лівому боковому меню розділу “Комунікації з ПФУ” оберіть пункт “Анкета для зміни даних в Реєстрі застрахованих осіб” (далі — Анкета).

Як оновити особисті дані в Реєстрі застрахованих осіб: алгоритм дій від Пенсійного фонду 2
3. Заповніть екранну форму Анкети.

Як оновити особисті дані в Реєстрі застрахованих осіб: алгоритм дій від Пенсійного фонду 3
4. Поставте позначку в чек-боксі “Я даю згоду на передачу та обробку моїх персональних даних”.

Як оновити особисті дані в Реєстрі застрахованих осіб: алгоритм дій від Пенсійного фонду 4
5. Прикріпіть скан-копію паспорта, інших документів, що підтверджують актуальні / правильні дані (наприклад, свідоцтво про шлюб, зміну прізвища, імені, по батькові).

Як оновити особисті дані в Реєстрі застрахованих осіб: алгоритм дій від Пенсійного фонду 5
6. Підпишіть Анкету за допомогою КЕП: оберіть файл ключа та введіть пароль. Натисніть кнопку “Підписати та відправити до ПФУ”. Після відправлення заяви на екрані з’явиться повідомлення “Запис збережено та відправлено на розгляд до ПФУ”.

Як оновити особисті дані в Реєстрі застрахованих осіб: алгоритм дій від Пенсійного фонду 6
7. Результат обробки заяви перегляньте в особистому кабінеті в розділі “Мої звернення”. Як тільки фахівець Фонду опрацює Анкету, звернення набуде статусу “Виконано”.

Як оновити особисті дані в Реєстрі застрахованих осіб: алгоритм дій від Пенсійного фонду 7

Хто має право на дострокове призначення пенсії?

Пунктами 6 та 7 частини 1 статті 115 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”  передбачено, що право на призначення дострокової пенсії за віком мають особи:

  • трудовий договір з якими розірвано з ініціативи власника або уповноваженого ним органу у зв’язку із змінами в організації виробництва та праці, у тому числі з ліквідацією, реорганізацією, банкрутством, перепрофілюванням підприємства, установи, організації, скороченням чисельності або штату працівників, яким на день звільнення залишилося не більше ніж півтора року до досягнення пенсійного віку, встановленого статтею 26 цього Закону, за умови їх реєстрації у державній службі зайнятості та відсутності підходящої для них роботи, якщо вони мають страховий стаж, необхідний для призначення пенсії за віком у мінімальному розмірі, передбаченому абзацом першим частини першої статті 28 цього Закону;
  • трудовий договір з якими розірвано з ініціативи власника або уповноваженого ним органу у зв’язку з виявленням невідповідності працівника займаній посаді за станом здоров’я у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, яким на день звільнення залишилося не більше ніж півтора року до досягнення пенсійного віку, встановленого статтею 26 цього Закону, якщо вони мають страховий стаж, необхідний для призначення пенсії за віком у мінімальному розмірі, передбаченому абзацом першим частини першої статті 28 цього Закону.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.