Економіст Данило Монін дав прогноз щодо ринку криптовалюти, він вважає, що попереду процес зниження ставки
Економіст Данило Монін впевнений, що попереду світ очікує процес зниження ставок, який стимулюватиме перетікання грошей з державних облігацій США. Пік поточного циклу капіталізації крипторинка, навіть з урахуванням скорочення зростання цілком, може скласти 5 трлн. Про це він пише в своєму телеграм-каналі.
Данило Монін зазначив, що трендово з березня графік навіть біткоїну виглядає погано.
«Але не критично погано. Навіть з урахуванням розпродажу урядом Німеччини біржі Mt.gox і продовженням утримання надвисокої ставки ФРС 5,25-5,5%, коли при інфляції вже нижче 3% ставка ніяк не хоче знижуватися», - зауважив економіст.
Але, пише він, якщо згадати минулий пік біткоїна, то він був отриманий через:
Данило Монін також нагадав, що цього року було побито рекорд біткоїну ще навіть до халфінгу за рекордної ставки ФРС, якої не було з 2006 року.
«Але я впевнений що попереду у нас процес зниження ставки, який стимулюватиме перетікання грошей з державних облігацій США», - написав він.
Монін уточнив, що державні облігації дають великий відсоток у :
«Щоб ви розуміли навіть перетікання 1% з держборгів - це 350 млрд доларів вливань. А до фондів увійшли лише на 15 млрд доларів додаткових вливань у біткоїн. Так, ви можете сказати, що в 2018 році було зниження ставки аж з 2% до 0% і було падіння. Але тоді ринок перебував у тривалому падінні після підйому у 7-8 разів. Я звичайно не виключаю що таке теоретично можливе і зараз, але ринок розставить все на свої місця, коли почнеться реальне зниження ставок. А більшість вважають, що це буде вже у вересні», - зазначив економіст.
Монін каже, що цього року загальна капіталізація ринку ще не досягала в березні рівня 2021 року навіть з урахуванням того, що рекорд біткоїну було поставлено.
«Моя думка - пік поточного циклу капіталізації крипторинку навіть з урахуванням скорочень зростання цілком може становити 5 трлн, або бути в 2.5 рази вище ніж зараз, а в оптимістичному варіанті ще більше», - прогнозує він.
Водночас, вважає Монін, процес зниження ставки буде довгим.
«Це означає, що швидше за все взагалі поламаються чотири літні цикли... А входження великого інвест капіталу в крипту взагалі має наближати графік біткоїну до фондового ринку. А це означає, що цикл підйому може бути довгим або мати кілька підйомів і падінь. В цьому випадку тоді краще фіксуватися на кожному подібному піку», - рекомендує економіст.
Експерти зауважують, що відновлення ціни BTC відбувається паралельно з покращенням ситуації на фондових ринках, які від початку місяця також в мінусі, але, порівнюючи з понеділком, покращили свої позиції. Головний японський індекс Nikkei 225 оцінюється лише на 2,8% нижче, ніж перед обвалом, американский S&P 500 — на 1,7%.
«Відновлення відбулося насамперед завдяки тому, що торговці переоцінили ризик рецесії у США. З одного боку, ЗМІ поширили розрахунки ФРС Нью-Йорка, за якими ймовірність скорочення економіки США до липня 2025 року становила 55,8%. Водночас, за розрахунками цієї ж установи, ймовірність такого падіння до червня цього року перевищувала 70%, але цей прогноз не справдився», - кажуть фінансові аналітики.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.