Штабна робота і ІТ-посада: кількість кандидатів, які претендують на ці вакансії в Силах оборони зашкалює

Категорія ІТ залишається на другому місці за популярністю серед тих, хто відгукується на вакансії в ЗСУ, на першому місці штабна робота

Ринок праці
Робота в ЗСУ

Засновник рекрутингової агенції Lobby X Владислав Грезєв повідомив, що наразі на одну ІТ-посаду в Силах оборони претендують десятки спеціалістів. Проте, на першому місці залишається штабна робота. Про це пише Finance.ua.

Наразі на одну ІТ-посаду в Силах оборони претендують понад 86 кандидатів. Про це повідомив засновник рекрутингової агенції Lobby X Владислав Грезєв.

«З позитивного — поліпшилася ситуація зі зворотним зв’язком від військових. Раніше люди скаржилися, що не отримують відповіді на свої заявки. Тепер ситуація покращилась, однак проблема з фідбеком не розв’язана повністю», — повідомив Грезєв.

Він додав, що незабаром в агенції очікують змін в рекрутингу, оскільки уряд планує дати законодавчу можливість військовим частинам мати в штаті своїх підрозділів рекрутера.

«Тоді питанням відбору опікуватиметься окрема людина в межах своєї посади, а не хтось інший у вільний від основних обов’язків час. Відповідно, ми зможемо вже давати не рекомендації щодо рекрутингу, а розпорядження військового керівництва», — сказав засновник Lobby X.

Владислав Грезєв також відзначив зростання динаміки відгуків на вакансії в Сили оборони, яка почала збільшуватися за місяць до «ухвалення мобілізаційного закону». Категорія ІТ залишається на другому місці за популярністю серед тих, хто відгукується на вакансії агенції. На першому місці — «Штабна робота».

Як змінюється ринок праці в Україні?

«OLX Робота» провела дослідження про те, як змінюється ринок праці в Україні. Згідно з результатами, 67% роботодавців уже стикаються з проблемою нестачі кадрів. Основні причини — мобілізація чоловіків і виїзд людей за кордон. Кандидати хочуть більше грошей, ніж роботодавці готові запропонувати, що ускладнює пошук роботи.

Основні перешкоди у пошуку роботи:

  • Низький рівень заробітної плати — 47%.
  • Відсутність вакансій у потрібній галузі — 34%.
  • Відсутність вакансій у потрібному регіоні — 31%.
  • Завищені вимоги роботодавців — 31%.

Для 85% опитаних рівень заробітної плати є найважливішим фактором при виборі роботи.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube