Українська компанія представила нову бронемашину: деталі розробки

Нова бойова броньована машина Inguar-3 київського конструкторсько-виробничого підприємства «ІНГУАР» пройшла проходження заводських тестів та рухається у напрямку державних випробувань

Зброя
Компанія «ІНГУАР» представила броньовану машину Inguar-3

Компанія «ІНГУАР» отримала фінансування на створення першого прототипу свого легкого бронеавтомобіля. Його розробка представлена від українського ІТ-підприємця Миколи Удянського. Про це 2 березня пише dev.ua.

Компанія «ІНГУАР» представила броньовану машину Inguar-3 класу MRAP, яка має модульну конструкцію з окремою передньою та задньою бронекапсулою.

"Завдяки цьому є можливість змінювати конфігурацію у варіант десантного автомобіля, пікап, носія важкого озброєння", - повідомляє «Мілітарний».

Машина оснащена комбінованим бронюванням, що складається з алюмінієвих та сталевих плит. Алюмінієві елементи виконані у модульному форматі для швидкої заміни. Також використання алюмінію суттєво знизило вагу машини. Сталева бронеплита забезпечує основний захист та остаточно зупиняє уражальні елементи.

"Машина має рівень захисту 3a/3b за класифікацією STANAG 4569, тому має витримувати влучання бронебійних куль калібру 7,62×51, а також уламків 155-мм снарядів із 60 м. Протимінний захист за цією класифікацією передбачає витримування підриву протитанкової фугасної міни з 8 кг вибухівки (аналог радянської ТМ-62)" - заявляє компанія.

Виробник наголошує на підвищеному захисті підкапотного простору від уламків. Для водія в машині встановлені камери переднього, заднього та бокового огляду, що замінюють дзеркала, а також встановлено камеру нічного бачення.

Також в комплектації є:

  • модуль РЕБ з можливістю конфігурування частот;
  • система автоматичного пожежогасіння з оптичними датчиками;
  • система фільтрації повітря від хімзараження;
  • автономний обігрівач салону;
  • система кондиціювання повітря;
  • лебідка з тяговим зусиллям 12 тонн.

Inguar-3 отримав рамку конструкцію та незалежну підвіску з планетарними редукторами. Завдяки міжосьовому блокуванню, блокуванню диференціала переднього та заднього редуктора, а також високому кліренсу у 450 мм машина забезпечує високу прохідність по бездоріжжю.

Силова установка представлена двигуном Deutz потужністю 356 к. с. (1500 Nm), що працює разом з автоматичною коробкою передач Allison.
Крім того, в ній реалізована система централізованої автоматичної підкачки шин, а колеса оснащені вставками RunFlat, що дозволяють рухатись у випадку їхнього пробиття.

З’ясовувалося, що БЕБ працює на кшталт податкової міліції - проводяться облави та обшуки. Чи це просто випадковість, що в БЕБ такий контингент колишніх міліціонерів, чи це свідомий процес саботажу? Дізнайтеся більше про цю ситуацію у нашому відео.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube