Менеджмент SPORTBANK не підозрюється в держзраді або інших протиправних діях – заява

Читать на русском

ДБР розслідує справу про державну зраду, відмивання майна у дуже великих розмірах, ухилення від сплати податків стосовно SPORTBANK , але в самому SPORTBANK ці звинувачення відкидають

Читать на русском
Sportbank, ДБР
SPORTBANK під розслідуванням у ДБР

ДБР розслідує справу про державну зраду, відмивання майна у дуже великих розмірах, ухилення від сплати податків стосовно SPORTBANK , але в самому SPORTBANK ці звинувачення відкидають

4 березня ЗМІ написали, що Державне бюро розслідування провело обшук в офісі SPORTBANK  з приводу звинуваченні менеджменту у держзраді. У середу, 6 березня, SPORTBANK  висловив свою офіційну позицію.

Після оприлюднення матеріалів розслідування ДБР у SPORTBANK  відреагували на ситуацію та надали свої роз’яснення.

«Зараз на наші компанії ТОВ «ДИВОТЕК» — розробник та власник прав на програмне забезпечення мобільного застосунку sportbank, власник торгової марки sportbank та ТОВ «ДТ НЕТВОРК» — операційна компанія (далі разом «Sportbank») чиниться тиск з боку ДБР», - йдеться в заяві.

Там уточнюється, що в тексті ухвали про обшук згадуються компанії з країни агресора та з України, з якими SPORTBANK  не мав та не має жодних ділових відносин.

«Основною метою обшуку було вилучення документів щодо діяльності саме цих компаній та осіб, які ніяким чином не пов’язані з діяльністю Sportbank. Відповідно, інформація про звинувачення менеджменту у держзраді та причетності Sportbank до незаконної діяльності не відповідає дійсності та шкодить діловій репутації менеджменту та самого Sportbank», - наголошують в Sportbank.

Станом на 06 березня 2024 року, додають там, жодним чином не було повідомлено про підстави для надання дозволу на проведення обшуків, так само як і не є зрозумілим, які докази були надані слідчими ДБР в суді.

«Менеджмент Sportbank НЕ підозрюється в держзраді або інших протиправних діях. Чотири особи, які зазначені в ухвалі не є менеджерами та/або співробітниками Sportbank. Співробітники компаній не отримували підозр, та не фігурували у відомих нам в ухвалах, як підозрювані особи. Sportbank не співпрацює з гральним бізнесом, не обслуговує гральний бізнес, не має іншого відношення до грального бізнесу», - заявляють в Sportbank.

Додається, що ситуація не стосується користувачів мобільного застосунку SPORTBANK . Застосунок працює в штатному режимі, користувачі повноцінно розпоряджаються своїми коштами розміщеними на рахунках в банку.

"Sportbank — це український бренд, український застосунок, який розробляє українська команда для українців. Ми платимо податки в Україні, підтримуємо ЗСУ, працюємо на нашу спільну перемогу!", - наголошують в SPORTBANK .

Раніше Інформатор писав, що про слідчі дії ДБР відносно SPORTBANK  стало відомо  14 лютого, коли в судовому реєстрі з’явились скарги адвокатів на повернення 28 тисяч 540 доларів, які правоохоронці забрали під час обшуку. Про це повідомив сайт dev.ua з посиланням на ухвалу суду

 «Досудовим розслідуванням встановлено, що громадяни України ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 та інші особи, маючи на меті продемонструвати лояльність російській федерації, керуючись корисливим мотивом, з метою особистого збагачення та сприяння окупаційним органам влади Автономної республіки Крим в період збройного конфлікту перейшли на бік ворога», - йдеться в матеріалах, які опубліковані на сайті судового реєстру.

Хто ці особи, які перейшли на бік ворога, не відомо. Проте далі по тексту ухвали є фраза про участь «ОСОБА_5 , ОСОБА_6... у діяльності «SPORTBANK». Ймовірно, мова про співзасновників цифрового банку – Дениса Саприкіна та Никиту Ізмайлова. Проте на момент підготовки матеріалу коментарів щодо обшуків на їх сторінках в соцмережах не було.

Окрім грошей під час обшуку вилучили документи та техніку, які, на думку слідчих, можуть свідчити про участь SPORTBANK у діяльності букмекерів PARIMATCH, Buddy.bet та PariWin.

Віталій Кличко, мер Києва, заявив, що відповідальність за міст Патона лежить на державі через те, що міст виведено під велике будівництво. Проте, не зважаючи на це, ми спостерігаємо аварійний стан мосту протягом кількох років, який не покращується сам собою. Звертаємось до інфраструктурного експерта Дмитра Беспалова, щоб дізнатися його думку про перспективи цього мосту, а також хто конкретно має брати на себе відповідальність за його стан та можливі ризики аварійного збору.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.